Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos babám jobban...

15 hónapos babám jobban ragaszkodik apukájához! Nem vesz rólam tudomást ha jelen van az apuka. Miért van ez? Meg fog ez változni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mert veled van a legtöbbet. Apuka 'érdekesebb', ő a változatosság. Sok kisgyerek ilyen. Inkább örülj neki, hogy elvan apukával és akkor neked van egy kis nyugi.
2017. márc. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Te mindig ott vagy, apját meg, ha dolgozik, alig látja. Utazz el egy hétvégére szüleidhez. Úgy fog neked örülni, majd meglátod.
2017. márc. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Fiam is apás volt ennyi idősen. Ma már olyan anyás, hogy csak na.
2017. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez csak a latszat, valoszinuleg jobban ragaszkodik hozzad, csak apuka ritkabban van vele ezert nagyobb attrakcio.
2017. márc. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ohh bár egy kicsit nálunk tapadna jobban a 13 hónapos. Vennék egy kis levegőt.

Jól van úgy ahogy! Örülj neki szerintem. ☺

2017. márc. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam,hogy ilyen válaszokat kapok majd. Csakhogy ezidáig pont annyi időt töltöttünk a gyerekkel. Mivel a férjem "nem tudott" Elhelyezkedni , így egy hónapja én dolgozom. Mikor egymás után 3-4 napot én fürdetem a babám, csodás az együttlét. Amikor dolgozom, és egyetlen este kimarad ordítva sír az apja ért, mikor kiegyensúlyozott a fürdőből.
2017. márc. 25. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!