Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 6-8 hetes ultrahangon jelen...

A 6-8 hetes ultrahangon jelen lehet a párom, a leendő apuka is?

Figyelt kérdés
Szeretném én is és ő is ha hallhatná a szívhangját a picurnak, szerintetek ez lehetséges SZTK-s szakrendelésen?
2011. júl. 5. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sztk függő! Volt ahol nem engedtk be az apukát,volt Ahol minden további nélkül bejöhetett..
2011. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Meg kell beszélni mindkettővel. Először is a dokival, mert nem mindenhol engedik meg hogy bemenjen az apuka, másodszor a férjeddel, hogy nem zavarja-e majd, ha a doki ott mellette fog a puncidba kutakodni egy rúddal. Sokszor ezek a rendelések futószalag szerűen működnek, vannak olyan helyek ahol a kismamák levetkőzve a függöny mögött várakoznak, míg máson végzik az ultrahangot.

Sok UH-n hangot sem lehet hallani.

Érdemesebb 10-12 hét környékén egy 4D-s re elmennetek, vagy még később, az legalább 20 percig tart.

2011. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem bejöhetett a férjem.
2011. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

SZTK-ban nem hiszem, hogy bent lehet.

Kórházakban függő dolog, van, aki megengedi van, aki nem.


Nálunk pl. a kórházban első uh-n (8hetes) bejöhetett a párom, de nem találták meg a petezsákot, így hüvelyesen nézték meg, de akkor már kiküldte a doki.


Utána mindegyik vizsgálaton bent letehet, sosem küldték ki. Mi csak a kórházba jártunk, sztk-ba meg csak terhes tanácsadásra, de ott nem vizsgáltak sosem.

2011. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a hüvelyi uh-n is bent lehetett a férjem, nem arra figyelt, hanem a monitorra. Egyáltalán nem éreztem magam kellemetlenül.
2011. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A I.SOTE- n (Batos utca) nem jöhetett be...
2011. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocs. Baros utca
2011. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni a dokit. Velem ugyan a 6 hetesre nem jött a párom, de minden további UH-ra igen. Mivel úgy feküdt a kisfiam, így a 12 hetesen, sőt még a 18 hetesen is csináltak hüvelyi UH-t. Egyikőnk sem volt zavarban.
2011. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképpen utánajárok, ha ennyire eltérő a gyakorlat.
2011. júl. 5. 15:14
 10/12 anonim ***** válasza:
SZTK-ba jártam terhesgondozásra, megengedte az orvos, hogy bejöjjön az Apuka akkor, amikor nem hüvelyi uh-ot csinált. Minden alkalommal megvizsgált az orvos, mielőtt uh-ozott, azt megvárta kinn ahol öltözni kellett, és amikor uh-ozott, akkor behívta.
2011. júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!