Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha pár napot velem alszik a...

Ha pár napot velem alszik a baba, abból lehet baj? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én vigyázok a féltestvéremre, aki 11 hónapos.

Amikor a nevelőapám tette le aludni, mindig elaludt szinte azonnal. Én is úgy csinálok mindent, de nem akart tegnap elaludni. Nem sírt, meg semmi, csak ébren volt, játszott, "beszélt". Aztán átvittem a szobámba és ott simán elaludt, reggel 10-kor ébredt fel.


Szerintetek baj, ha csütörtökig az én szobámban alszik?

(aznap este jönnek haza anyáék)


2017. márc. 25. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Ha csak beszél, attól még elaludhat. Ha sír elég kivenni. De nem valószínű ha nem tud leesni, max nehéz lesz nekik visszaszoktatni az ágyába, de hát így jártak, majdnem egy hétig tudnak a babájuk nélkül lenni??
2017. márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tud leesni, mert az ágyam egyik része így most a falhoz van tolva teljesen.

Nekik is jár a kikapcsolódás és az nem egyszerű egy wellnesshotelben egy közel egy évessel szerintem.:)

Én meg ráérek az egyetem mellett, imádjuk egymást a húgommal is, pár napot tudok rá vigyázni.

2017. márc. 25. 12:40
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Senkinek semmi köze hozzá, hogy mások hogy bírnak ki egy hetet gyerek nélkül.

Szerintem ne szoktasd át magadhoz, szüleid nem lesznek oda a boldogságtól, ha egy egyébként saját szobájában, egyedül aludni tudó babát átszoktatsz a veled alvásra. Hadd dumáljon hugi, majd megunja, aztán elalszik. Maradj vele, de ne szólj hozzá, ne játssz vele, csak várd meg, míg beszunnyad.

2017. márc. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
LoL, nekem is 11 hónapos a fiam, nagyszülőkre nem bíznám 1 éjszakát se nem hogy majdnem egy hetet.. Kikapcsolódás, menjenek moziba egyet.. Na mindegy, kérdezd meg szülőket mit tegyél, mi az alvási rituáléjuk, amivel rá szokott hangolódni a kicsi az alvásra, egyértelmű nem tudja hogy most aludni kéne, és gondolom hiányzik neki a szüleik.
2017. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintem most ne menjünk bele abba, ki kire bízná rá a babáját és mennyi időre. Anno 18 éve engem is rábíztak mamáékra, ha kettesbe szerettek volna menni valahova apáék és ettől függetlenül nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel és anyát egyben az egyik legjobb barátnőmnek is tartom. Nem félévre hagytak itt minket...


Ugyanúgy csinálok mindent, ahogy a nevelőapám (ő szokta elaltatni a babát), de le is írta nekem, hogyha valami nem jut eszembe, legyen puskám.

Nem sír, jókedvű, most délután pl. simán elaludt az ágyában. Szóval lehet csak egyszeri alkalom volt, vagy hamar felvettem és lehet elaludt volna magától, ha nem hozom át hozzám.

2017. márc. 25. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, nincs közöm hozzá és nem is érdekel, nem az volt a lényeg. Csak az, hogy ha egy babától 1 hétig külön vannak, akkor tudjanak rá, hogy szokhat meg olyan dolgokat, amit nem tenne a jelenlétük mellett.

Babafüggő amúgy, az enyém ha 1 hétig nem kiságyban aludna, tuti nem tudnám visszarakni csak úgy. Egyébként se alszik el egyedül, bent kell vele lennem.

2017. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gáz. Pontosan tudja egy gyerek hogy ha változás van azért sem alszik el úgy ahogy az apukájával. Nálunk vagy én vagy férjem altatja de másképp picit. Apánál többet be próbálkozik hogy játszani akar, nálam kevésbé. Szerintem aludjon veled pár napot nyugodtan. Ill. rád bízták és pontosan tudjàk ők hogy te még ha követed a leírást akkor sem anya vagy apa vagy. Ha szívesen alszol vele és a pici is nyugodtan alszik reggelig akkor ez a lényeg. Kisfiam alapvetően saját ágyában alszik de ha akar éjszaka van hogy átjön vagy hív hogy menjek. Ő 2 éves de 1 éves kora körül is így volt csak akkor még át kellett hozni. Semmi baj nem lesz hidd el. 😉
2017. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!