Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Infacol cseppek. Jart valaki igy?

Infacol cseppek. Jart valaki igy?

Figyelt kérdés
Par napja szedjuk. Szombat ota ha van kakija akkorat durrog hogy a pelus rogton "atazik" vagy mellette kicsurog es olyan lesz a ruhaja. Mar probaltam kisebb -nagyobb pelust teljesen mindegy. Pampers hasznalunk. Eddig nem volt gondunk mig nem ezeket a cseppeket hasunaltuk. De most nyugodtabb es ejjel is tud aludni.
2017. márc. 27. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Most mi a kérdés? Az a baj, hogy sokszor kell átöltöztetni? Na bumm. Előfordul, hogy kifolyik a kaki, a lényeg, hogy nem kínozza a babát és nyugodtan alszik. Gondolom egészen pici a babád, nem is lehet kemény a széklete. Mi is használtunk infacolt, tényleg hasznos, de nem emiatt folyik ki. Addig a jó, amíg jó nagyokat durrogtat a pelusba. De túl nagy pelust azért ne adj rá, csak olyat ami a mérete.
2017. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rogton rosszul kell venni a kerdest ugye?

Azota van igy a szeklete miota cseppeket szed es nem, nem gond hogy at kell oltoztetni meg mosni kell ra. Csak annyi hogy ez nem lehet gond esetleg? Igen ot hetes a baba, es elso baba is szocal csak ezert kerdezem hogy eddig ha nem csurgott ki akkor most miert?

2017. márc. 27. 14:34
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja es annyi hogy miota kifolyik neki azota is alszik jol ejjelente. Szoval ezert kotom ossze a cseppekkel.
2017. márc. 27. 14:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bocsi, nem akartalak megbántani, így visszaolvasva gúnyos lett kicsit. De nem volt célom. Szerintem ha megfelelően adagolod neki, akkor nem okozol vele gondot. Nem feltétlenül az infacoltól hígabb a kaki. Az én legkisebb gyerkőcöm is sokszor volt még a nyakáig is olyan, pedig semmit nem adtam neki anyatejen kívül. Add nyugodtan továbbra is, ha úgy látod, hogy segít.
2017. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!