Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájásra az Infacol mennyi...

Hasfájásra az Infacol mennyi idő után fejti ki a hatását (még aznap vagy pár nap), illetve a hatáshoz szükséges, hogy minden egyes étkezés előtt kapjon belőle?

Figyelt kérdés
A kisfiam 1 hónapos, s van egy kis hasfájásunk. Nem olyan vészes, nem sír mindig emiatt, de az Espumisan nem hatott, így most vettünk Infacolt. Csak azt néztük, hogy ha tényleg mden étkezés előtt kap, elég hamar el fog fogyni. Persze az ő jóléte a legfontosabb... Ahhoz, hogy hasson, minden étkezés előtt kell adni vagy csak arra az étkezésre terjed ki a hatása, amelyik előtt megkapja?
2017. márc. 18. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk is egy hónaposan kezdődött. Vettünk Infacolt, és az egyből bevált. Kell 1-2 nap mire valóban el kezd hatni, ha mégsem akkor nyugodtan lehet növelni az adagot 2-re.


Én minden evés előtt adtam neki, így nem fájlalta úgy a pocakot. Nem sírt. Legalábbis nem annyit. Láttam, hogy neki is megkönnyebbülés. Éjszaka is nyugodtabban tudott aludni, és a büfi is könnyebben ment.

Igen bizony, hamar elfogy így, mi is kb.hetente vettük. Talán másfél hónapig volt rá szükség, utána egyik pillanatról a másikra eltűnt a pocakfájós korszak, hálisten.

2017. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) És ha nem használnám minden evés előtt, akkor nem is hatna pár napon belül szerinted?
2017. márc. 18. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!