Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikor kezdett kúszni a...

Kinek mikor kezdett kúszni a babája? És mikor megkezdődött a fogzás mikorra bújtak ki?

Figyelt kérdés
Nálunk már látszik az ínyénél előről hogy fehérednek a fogacskák,nyálzik,eszi a kezét,nyűgös...Meddig tart míg kibújnak a fogak?
2017. márc. 27. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Kerek 5 hónaposan kezdett kúszni, rá 3 hétre mászni. Szabályosan előre ment, nem tolatva. Fogak nehezen bújtak ki, 4 hónaposan már meg volt duzzadva az ínye, nyáltengerben úsztunk, de majd csak 9 hónaposan bújt ki az első. Előtte 3 hétig híg volt a kaki, ami kicsípte a popsiját, sokszor volt hőemelkedése, 1 hétig extra nyűgös volt, 3x vérzett az ínye, mire áttört az első. Rá 4 napra a második. 2 hétig minden rendben volt, aztán kezdődött újra a 3-4. fogakkal, és így tovább.
2017. márc. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

6 hónaposan kezdett kúszni.

Akkor bújt ki az első 2 foga is. 2,5 hónaposan kezdett folyni a nyála és duzzadtnak láttam alul az ínyét de nem nagyon nyűglődött, 4,5 hónapos kora óta rosszul aludt de lehet mozgásfejlődéstől, nem tudom, de onnan sokszor gondoltam fogzásra. 5 hónapos korában már végképp nyűgös volt, ekkor begyulladt az ínye felül is majd abbamaradt a panaszkodás, 5,5 hónaposan megint elkezdte, pár nappal mielőtt betöltötte a 6 hónapot gyanúsan borzasztóan nyűgös lett már nem tudtam elképzelni mi baja van, pár nappal később éles volt az ínye és egész nap ordított volna, ha nem járkálok vele, 5 nappal később kibújt az első majd pár nap múlva a második. A többit jobban viselte (jelenleg 16 van neki szóval a leghátsókról nem tudok nyilatkozni), a felsők egyébként 9 hósan bújtak ki, szóval a dagadt íny jópár hónapig megvolt mindnél.

2017. márc. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kuszni:4.5 ho, elso fog: 6.5 ho
2017. márc. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 7 hónaposan (korrigáltan 5 hónaposan) kezdett kúszni. Most 10 hónapos, korrigáltan 8, de még nincs egy foga sem.
2017. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam nemsoká 8 hónapos lesz(korrigált7) és most kezd rájönni a kúszásra de még nem igazán megy, alul pár napja törte át az egyik fog az ínyét annyira hogy már szúr. Hónapok óta nyáladzik de a durva nyáladzás kb 3 hete kezdődött az arca tiszta kis piros pöttyös emiatt.
2017. márc. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. gyerkocnek 5 honaposan bujt ki az elso foga es 3 het alatt kijott 6. Nem kuszott, rogton maszott, pont 7 honaposan kezdte.

2. gyermekem nem volt meg 3 honapos, amikor kinovesztette az elso fogat es 6 honaposan kezdett kuszni (majd 3 honapon at kuszott meg a maszas elott).

3. gyerkoc hat honapos lesz, se fog, se kuszas a lathataron. Hatrafele 2 honapja halad meg korbe-korbe, de elore semmilyen szinten. En annak orulnek, ha egyaltalan forogna rendesen, mert az se megy meg.

2017. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek baba függők tényleg.A körbe kúszás már megy,igaz lassan!:)4hós fiú
2017. márc. 29. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!