Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A doktornéni azt mondta, hogy...

A doktornéni azt mondta, hogy van egy kis szívzöreje a 2,5 hónapos kisfiamnak! Ez mit jelent? Aggódjak?

Figyelt kérdés
2008. okt. 13. 04:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyenlőre ne aggódj. Az én lányomnak is van, volt? szívzöreje. Elküldtek a gyerek kardiológiára és ott a doki azt mondta, hogy ez egyenlőre még normálisnak mondható. Majdnem minden babának van ilyen idős korban. Egy éves kora után kell visszavinnem, ha még mindig hallja a gyerekdoki.
2008. okt. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! nekünk is volt. Vissza kellett járnunk kontrollra 2 éves koráig. ( egy évben 1x). Kinövi, ne aggódj!!
2008. okt. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szívzörejt több minden okozhatja, a szív egyes betegségeinek lehet az első jele. De ne aggódj, ha valamilyen betegségre gyanakodtak volna akkor azonnal elküldött volna kardiulógushoz. Mivel nem ezt tette valószínü hogy olyan gyenge szívzörejt hallott ami miatt még nem kell aggódni. Legfeljebb időnként ránéznek a picire hogy minden rendben van. Sok kisgyerek születik szívzörejjel és a legtöbben szerencsések, mert semmi bajuk sincs.
2008. okt. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekünk is volt szívzörej...10 napos korában megnézte egy szakorvos,de nekünk azt sem mondták hogy kontroll szükséges...remélhetőleg ott sem lesz baj!
2008. okt. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igaza van az elottem szolonak. Nem minden szivzorej jelent gondot. En a gyerekkardiologian dolgozom es tudom hogy a csecsemoknel gyakori a szivzorej. Az en kislanyom is 2.5 honapos meg a szuleszeten hallottak szivzorejt, 3 hetesen vittem el ultrahangra ahol megallapitottak hogy a ket pitvar kozott van egy 3 mm-es lyuk (ami nem nagy) es ami be fog zarodni kb 1 eves korara. Nem art ha te is megnezeteted egy kardiologussal hogy megnyugodj.
2008. okt. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! El fogom vinni kardiológushoz, hogy teljesen megnyugodjak! Mégegyszer mindenkinek köszi a nyugtatást! Jó babázást Nektek!
2008. okt. 13. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!