Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kisfiamnak le van...

8 hónapos kisfiamnak le van tapadva a fütyije, pedig 3 hónapos kora óta húzogatom minden este fürdésnél. Azt mondta a doktornéni fel fogja húzni. Hagyjam?

Figyelt kérdés
Én azt olvastam,hogy 2-3 éves korig nem szabad hozzányúlni,akkor sem ha le van tapadva.Hagyjam hogy a doktornéni hozzányúljon?Tanácstalan vagyok!
2009. márc. 13. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

ne enged neki, inkább te.

húzd fel neki mindig és mosd meg neki ott is.

2009. márc. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Most lepontoznak, de én nem hagynám. 2-3 évesen magától oldódik a sejtes letapadás, feltéve, hogy nem sérülés miatt nőtt le másodlagosan. Azt te tudod felszakadt-e valamikor, ha nem akkor azért nem engedném, mert bár szakszerűen végezve eredményes lehet a beavatkozás, de felesleges, és azért kockázata is van.
2009. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor nem engedem!Ezek szerint rosszul húzogattam,ha mégis letapadt,pedig pont úgy csináltam ahogy a doktornő mutatta 3 hónapos korában.
2009. márc. 13. 13:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi is húzogattuk, de így is letapadt. A doktor nénink 17 hónapos korában csinálta meg a kisfiamnak. Most már teljesen feljön neki. Már alatta lerakodások voltak.

Szerintem tudja mit csinál. de mindenkiben szobatisztaság előtt csinlják meg. Mert a keresztfiam is így járt csak neki később csinálták meg 2 évesen és már majdnem szobatiszta volt, de visszaszokott a pelusra, és mai napig nem engedi az anyának húzogatni, pedig már 4 éves.

Ha megcsinálják, akkor készülj a legrosszabra ami 2-3 nap volt nekünk.

2009. márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már előbb kellett volna. Nekem apu első naptól húzogatta. Mármint kiskorban fürdésnél. Soha nem fájt és nem volt még letapadva. Igaz nem nő csinálta, hanem akinek ilyenje van. A családban senkinél nem vártak. Egyiknél igen. Na ő visított párszor orvosnál letapadás miatt. Műtét is volt már. De mindjárt jön egy anyuka, aki jobban tudja mit kell a pénisszel :)
2016. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!