Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis korkülönbségű gyerekekkel...

Kis korkülönbségű gyerekekkel mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Júniusban fogok szülni,a kisfiam akkor lesz másfél éves!Mire számíthatok?Mire kell odafigyeljek?Hogyan készítsem fel a kisfiamat a tesó érkezésére?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2017. márc. 30. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ez csak a szülőktől függ, hogy mennyire tudnak nevelni. Egy jól szocializált, nem elcseszett gyerek mellé simán lehet másikat vállalni. Főleg a látványos kivételezéssel tudod egymásnak uszítani őket. Tök mindegy, hogy hány év korkülönbség van, nem az a lényeg.
2017. márc. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Főleg a látványos kivételezéssel tudod egymásnak uszítani őket,, ez alatt mit értesz?Mellesleg elcseszett gyerek nincs csak rossz szülő!Nem tudom hogy neked van e gyereked de nem hiszem!Főleg hogy így beszélsz a dologról!:/
2017. márc. 30. 13:52
 3/7 anonim ***** válasza:
2017. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kiegészítem a kérdést!Azok válaszát várom akiknek van gyerekük és hasonló helyzetben vannak/voltak!:)
2017. márc. 30. 14:44
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

"Főleg a látványos kivételezéssel tudod egymásnak uszítani őket,, ez alatt mit értesz?Mellesleg elcseszett gyerek nincs csak rossz szülő!"


Már ne is haragudj, de te nem értesz rendesen magyarul ? Az elcseszett azt jelenti, hogy elrontott, vagyis a szülő hibájából olyan a gyerek, amilyen. Ugyanarról beszéltünk, hogy a szülő rossz ! A kivételezést is komolyan meg kell mondani neked, hogy mit jelent ? Hát pl. azt, hogy a kicsinek mindent lehet, neki adtok igazat és mindig a nagy a hibás. Vagy pl. több mindent kap a kicsi.

2017. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne fáraszd magad kedves 5-ös!Semmi hasznom nincs a válaszodból!Nyilvánvaló hogy fogalmad sincs a gyereknevelésről,de azért köszi a próbálkozást!:)
2017. márc. 30. 16:31
 7/7 anonim válasza:
Szia. Nekem a nagy fiam 3 éves, ,önálló " gyerek volt már amikor a pici született, az elején nagyon könyű volt és csodás volt minden, aztán a pici el kezdett mászni és menni, érdeklődni. . Itt kezdődtek a bajok :( a kicsi folyton bele szól a nagy játékába, a kicsi bántja a nagyot, féltékenyek egymásra és mindig mind a kettőnek az kell ami épp a másiknál van. . Lehet én ,,rontottam"el valamit, de sok sikert neked és türelmet ☺
2017. ápr. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!