Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos a fiam és hason...

2 hónapos a fiam és hason fekve nem emeli még a fejét lehet ez baj vagy más is vanigy vele?

Figyelt kérdés
2017. márc. 30. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Biztos lesz olyan, aki azt mondja, hogy minden gyereknek más a fejlődési üteme.


Nálunk a gyerekorvos az egyhós státuszvizsgálat után már adta a beutalót a Dévény-tornára hasonló ok miatt.

2017. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Haha, az enyemet is tornara akarta kuldeni mert 3 hosan alig tartotta a fejet. Gondolom vmi ismeros a tornasz, kene tomni a zsebet. Az enyem 3,5 hosan egyik naprol a masikra elkezdte tartani a fejet, 4 hosan forgott, 5 hosan ult es 6 hosan felkapadzkodott allasba. Ennyit errol.
2017. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem is kell 2 hónaposnak emelnie. 3 hónaposan kell hason fekvésben 45 fokban megemelnie, 4 hónaposan 90 fokban. Tedd sokat hasra, majd erősödik. 1 hónap ilyenkor még rengeteget jelent.
2017. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Az a gyerekorvos, aki emiatt egy 1 hónapos csecsemőt bármilyen kezelésre küld, az vagy kontár, vagy jutalékot kap.
2017. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Legyen minél többet hason, azzal erősödik.

Ne foglalkozz azzal, hogy másnál ez hogy volt/van.

Ha jól tudom, fél éves korig ha nem teszi akkor kell "közbe avatkozni". De nem akarok hülyeséget mondani..

2017. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tedd hasra es fogja tartani lassan. Probald vlmi csorgovel osztonozni vagy h nezzen valamire.

Mienk most ot hetes de minden orvos ki van akadva h felemeli a fwjet es tartsa. Meg megforditja. Es szepen nezelodik is bofi utan vallamon. Tul korainak tartom

2017. márc. 31. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem se szükséges még a torna csak a védönö már nagyon kérdezgeti hogy tartja e a fejét hason fekve. Ölben tartva szépen tartja már másodpercekig. Ha a mellkasomon fekve büfiztetem van hogy egyik oldalról átforditja a fejét a másikra ugyhogy aggódni nem aggódok csak ezek a védönök...
2017. márc. 31. 05:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha még érdekel, itt van én kérdésem, és a rá kapott válaszok:


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..

2017. ápr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!