Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a "legjobb minosegu"ami...

Melyik a "legjobb minosegu"aminek kicsit koze is van a halhoz, es meddig sussem oldalankent neki?

Figyelt kérdés

sziasztok

A kisfiam teljesen oda lett a halrudert amiota a hugomeknal kapott. Nem szeretem a mirelit kajakat adni neki,de keri. Jobban orulnek ha rendes halat enne ha mar halat akar.inkabb valami file felet pl.tonhal vagy valami ilyesmit. De nem,neki csak az kell. Szeretnek neki venni,de valami jobb minosegit,aminek kicsit koze is van a halhoz,de tanacstalan vagyok. Es azt sem tudom meddig kell sutni ezeket a fagyasztott vackokst,mi nem szoktunk ilyeneket enni,meg csak krumplibol sem,inkabb a rendes krumplit hamozok es azt sutom meg,kisfiam imadja. Ferjem azt mondta Iglot vegyunk az szerintetek jo? Koszonom


2017. márc. 30. 15:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Én iglot vennék, vagy megvenném a tonhalat levágnám rúd alakúra paníroznám és kisütném.


Azt, hogy meddig süsd rá van írva a dobozra, sajnos nem tudom kívülről, nagyon ritkán használok.

2017. márc. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Nemrég volt index teszt ez ügyben, ha jól emlékszem a Lidl-s volt a legjobb.
2017. márc. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

De joo,ez eddig eszembe sem jutott.

Ezt fogom csinalni. A rendes tonhalat henger alakura vagom neki,es bepanirozom,kicsit macera van vele,de megcsinalom. Remelem elfogadja,es nem fog sirni a mukajaert. Koszonom szepen.

2017. márc. 30. 15:53
 4/18 anonim ***** válasza:
Én a cooposat szeretem, valódi halfilé, és jó árban is van. Mi sütőben szoktuk sütni, pici olivaolajjal bespriccelve.
2017. márc. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem 200 forintosat veszel, az nem lesz mu. Nem minden mirelit dolog mu, ezt nem tudom honnan veszed.
2017. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Rud alakut akartam irni.

Remelem izleni fog neki,bar szerintem meg nem.nagyon tud kulonbseget tenni kozte. 3Eves mult.

2017. márc. 30. 15:54
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Bekerul az oviba (vagy bolcsi, ha dolgozol), ott fagyasztott halrudacska van. Nem bio lazac..
2017. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
Hec filé is nagyon finom rántva, azt is fel lehet csíkokra szelni és úgy panírozni.
2017. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
Mi Lidlöset veszünk, az panírozott halfilé. Van olyan, mint az Iglo, csak olcsóbb. 😊
2017. márc. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

És most komolyan azért, mert az oviban mirelit kaját adnak nekik, már otthon is azt kellene enniük, hogy "szokják"? Vagy nem értem. Nyilván tisztában van azzal az ember, hogy az intézményesített étkezés nem a legegészségesebb, éppen emiatt kellene inkább arra törekedni, hogy otthon normális minőségű ennivalót kapjonanak. Nem pedig legyinteni, hogy az oviban úgyis azt eszik, és kész.

Nem vagyok amúgy egy bio-paramami, de ez a hozzáállás azért kiveri a biztosítékot.

2017. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!