Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Áprilisi babát milyen ruhába...

Áprilisi babát milyen ruhába öltöztessek?

Figyelt kérdés
Április 23 körül èrkezik a kusfiunk.Teljesen tanácstalan vagyok,hogy milyen ruhában hozzuk haza a kórházból.Szerintetek,milyen ruhát kèszitsek,ha ilyen szèp idő lesz?
2017. márc. 31. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Ha ilyen 20 fok körüli, akkor rövid u. body, vékony pamut rugi, vékony sapka és egy jó nagy takaró, amit 1 vagy rétegben is rátehetsz.
2017. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy 2
2017. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen jó időben született áprilisi babám. Rövid ujjú bodyban, vékony rugiban és vékony babatakaróban hoztuk haza egy kis sapkával. De készítettem ki plüss rugit is.
2017. márc. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Április 27-én volt az esküvőn és három centi hó volt...
2017. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Általában elmondható, hogy eggyel több réteg kell rájuk, mint rád. Áprilisban még nagyon széles spektrumon mozog az időjárás, havazás és kánikula is lehet. Én 20-án szültem jópár éve az első fiamat és konkrétan 30 fok volt. Olyankor elég egy body meg rugi, oszt jónapot, be se kell takarni, de emlékszem olyanra is, hogy Andrea napon (18-án) esett a hó.
2017. ápr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán ha kiemelés helyett hozzászólnál, kérdező, hogy mi nem tetszik a válaszokban...
2017. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló,nem èn pontoztam le a válaszokat,èn mindenkinek zöld kezecskèt nyomtam
2017. ápr. 2. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!