Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mondta ki babád az első...

Mikor mondta ki babád az első szót? Nem tudatosan. És mi volt az?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Adoda. Ez volt az első.7 hónaposan.

Tegnapelőtt meg azt mondta,hogy majom,amire totál rácsodálkoztunk a férjemmel...persze csak véletlenül sikerült,de tisztán,érthetően.

9 hós

2010. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Beka volt az elso gyermekem elso szava es furdes kozben mondta.Ekkor 1 eves volt.A masodik gyermekem elso szava anya volt es ekkor o 14 honapos volt.
2010. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

:-D

Nálunk még nem történt meg, de ha jósolnom kell, akkor nálunk is a béka lesz! Imád fürdeni, és mi is "kisbékát" játszunk a kádban... ha nem is az első, de az elsők között lesz, az tuti! :-)

2010. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne nézzetek hülyének, de én nem tudom, hogy milyen az a békás játék pancsizás közben :( Mondjátok el "lécci" :)
2010. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

6 hónaposan "bőregér". :-))

Nyilván nem tudatosan, de teljesen úgy hangzott! Könnyesre nevettük magukat rajta! :-))

2010. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

20:33-as vagyok

A "békázás" csak annyi -nálunk-, hogy a baba lábacskája, főleg a combja tisztára úgy néz ki, mint a kis békacomb, meg ugye úgy is tartja még a kis lábát, és ahogy próbál "úszni", rugdos és mozgatja a lábikóját a vízben, akkor szoktam neki mondogatni, hogy "na, hogy úszik a kisbéka, így úszik a kisbéka"... gondolom az előttem válaszolónál is valami ilyesmi lehet, ha aztán ez volt az első szó, amit mondott a baba, főleg, hogy fürdés közben! :-)

A bőregér is nagyon édes :-D

2010. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon vicces,utolsó!Köszi mindenkinek.Kislányom ma utánozta a nagyot,hogy baba és egész este ezt mondogatták.Először a nagy,majd a kicsi mindig utánaismételte.8 hónapos múlt.
2010. máj. 12. 21:05
 8/13 Bea24 ***** válasza:
Tegnap délelőtt mondtas kidlányom, 9 hónapos. Az apukája kérdezte, hogy - Éhes Vagy? - Azt felelte, NEM. :D Úgy meglepődtünk, hogy csak na. Nagyon édes volt. Amúgy mondogat szavakat, de nem tudatosan, baba, vava, mamam ilyenek.
2010. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Bea24 ***** válasza:
21:38-as vagyok. mondta és kislányom, helyesen. Kicsit elgépeltem. :)
2010. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem a kisöcsém 10 hónaposan miközben anyukám ölében ült papírokat mentünk intézni a hivatalba, és vártunk.. Valaki kopogott, ő pedig megszólalt, hogy "gyere" :D

Mindenki minket bámult.. :D

2010. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!