Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van köztetek olyan, akik kis...

Van köztetek olyan, akik kis korkülönbséggel (2 év alatt) vállaltak kistesót és egy baba helyett ikrek jöttek?

Figyelt kérdés

Hogy oldottátok meg a mindennapokat? Babakocsiztatás, fürdetés, etetés, altatás, stb.


Úgy néz ki, ebben a cipőben járunk... :O


2017. ápr. 7. 07:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk éppen elmúlt a "nagy" 2 éves, mikor az ikrek megszülettek. Nem mondom, hogy könnyű, sőt az első fél év nagyon nehéz, de soha egy percre sem bántam meg. :)

Fürdetés csak a férjemmel együtt ment kb. másfél éves korukig, az altatás nem volt probléma, szerencsére senkit se kellett altatni.Nagyon figyeltem, hogy ezt bevezessem, mert képtelenség 3 gyereket egy időben altatni.

A babakocsi a legegyszerűbb, az ikerkocsihoz is lehet felszerelni testvérfellépőt, de sokszor inkább kismotoron jött a nagyobb velünk. Olyan babakocsit vettünk, ami könnyen kezelhető, sok pakolós résszel, hogy a kezeim szabadon maradjanak.

Etetés attól függ, tudsz/akarsz-e szoptatni. Én eleinte nem tudtam két gyereket szoptatni, nekem valahogy nem ment, később már nem volt elég tejem kettőnek. De aztán megtaláltam a jó megoldást.

Ha vannak még kérdéseid,írj privit nyugodtan. :)

2017. ápr. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!