Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 2 és fél hetes,...

Kisfiam 2 és fél hetes, lefejt anyatejet cumisüvegből adom neki, a súlya 4400 gr. Mennyit eszik egy ennyi idős és ilyen súlyú baba egy evésre?

Figyelt kérdés
Általában 3 óránként eszik, de van, hogy ez kitolódik akár 5 órára is, én nem keltem fel 3 óra múlva, ha esetleg tovább alszik ez gond?- mivel ilyenkor szinte kimarad egy étkezés adhatok neki többet? (egyébként 110 ml adok neki egy etetésre...)
2008. okt. 13. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem szoptatsz?

A baba a súlya 1/6-át eszi meg egy nap 6X-i elosztásba-átlag. Nem minden evésre egyformán eszik. Nem baj, ha nem kelted fel, ha éhes , úgyis felkel. Annyit adj neki, amennyit kér, de a "nagykönyv szerint"

2008. okt. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Én is cumisüvegből etetem és nekem is 100-110-et eszi meg. Nem is kell felkelteni, én se szoktam. Ha éhes úgyis felkell. És nyugodtan adhatsz neki többet, űgyis csak annyit eszik amire szüksége van. Nem fogod túletetni.
2008. okt. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is üvegből adtam neki a tejet, és napi ötször evett 100-110 ml-t. Szépen fejlődött, tehát elég volt neki, és én sem keltettem fel azért, hogy betartsuk a 3 órát. Ha gyarapszik, napi öt pisis pelusa megvan, a kutacsa sem süppedt, akkor minden rendben. :)
2008. okt. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!