Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gondoltátok volna a terhesség...

Gondoltátok volna a terhesség alatt, hogy egy csodás dolog anyának lenni?

Figyelt kérdés
Amikor terhes lettem(első baba) sokan mondták,hogy majd meglátod milyen jó lesz ha anya leszel.Amikor megszületett a kislányom és a karomba foghattam szinte fel sem fogtam,hogy ez a kis gyönyörüség a miénk.Most 5 hónapos és egyre szerelmesebb vagyok belé!!!Egyszerüen IMÁDOM!!!!!!Tényleg CSODÁS DOLOG AZ ANYASÁG!!!!!Sokan hogy tudják eldobni,megőlni a picijüket?????
2010. máj. 12. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Csodálatos dolog az anyaság,de a világon millió nő lesz anya. De nagyon káros,ha imádod. Szeresd okosan, és ne kényeztesd el. Ne feledd,hogy az apukával is egyformán kell törődnöd,mert neki köszönheted,hogy anya vagy.A picinek pedig mindkettőtökre szüksége van,hogy szerető családban nőjön fel.
2010. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Valóban az,de azért 3 évenként számolj be az eseményekről.
2010. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi! Én is szinte szerelmes vagyok a fiamba. Meg annak idején a lányomba is az voltam. Mikor még nem voltak meg a gyerkőcök, el nem tudtam képzelni, hogy micsoda boldogság ez. Nem is tudom mit csinálnék, ha ők nem lennének. Sógornőmnek nincs gyereke, nem is akar. Hát, nem is tudom.... Nekem azóta teljes az életem, mióta vannak.
2010. máj. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudtam elképzelni, hogy milyen anyának lenni. De tényleg a legcsodálatosabb dolog a világon, mikor rossz kedvem van, Ő rám mosolyog, és egyből arra gondolok, hogy milyen kár is idegeskedni. Na meg ahogy apával szeretik egymást, az is csodálatos dolog.

Mindenki szeresse a babáját, és élvezze amíg kicsi:)

2010. máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Gondoltam, és nagyon vártam, de milyen messze volt a valóságtól az, ahogyan mindezt elképzeltem! :)Én is imádom a lányom, álmaimban sem hittem, hogy tényleg ennyire fantasztikus anyának lenni!
2010. máj. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
22:30-as.Ki mondta,hogy az apukájával nem foglalkozom???Káros,hogy imádom??Hát tudod nekem anyu hamar meghalt és sokmindent nem kaptam meg érzelmileg sem tőle.Ezért én elhatároztam ha lesz kisbabám nem fog sem a szeretetemből sem másból hiányt szenvedni.Boccs,hogy leirtam ezeket de muszály volt.
2010. máj. 12. 23:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo:

Igazad van!

Karos hogy imadod??Persze senki nem akar hisztis gyereket nevelni, de az nem a szeretettol alakul ki.

Van aki alapbol ilyen termeszetu es vannak neveletlen gyerekek.

De ez nem a tulzott szeretettol van.

Sot nincs is olyan, hogy valakit tulsagosan szertunk, foleg, ha a babankrol van szo.

A parunk szereteterol meg annyit, hogy ez nem olyan, hogy van ez a zsak es tele van valamivel es ha kifogy nem lesz tobb.

Minel tobbet adsz annal tobbet is kapsz vissza.

En meg jobban szeretem a ferjemet amita anya lettem.A lanyom meg a feltetel nelkuli szerelem mintapeldaja szamomra:)

2010. máj. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát... csodás dolog anyának lenni ez így igaz. Viszont néha azért eltudnék képzelni jobb dolgokat is, főleg amikor egész nap sikítoznak, üvöltöznek, dobálóznak, veszekednek, ütik egymást stb. Persze tudom, ez ezzel együtt szép és jó, de néha azért jól esne a csend és nyugalom is.
2010. máj. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!