Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hetfon leszunk het hetesek....

Hetfon leszunk het hetesek. Normalis hogy pl ejjel "kuszik" a helyerol jobbra vagy balra? Vagy ha hason van akkor probalja magat atforditani?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 05:23
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Te is hét hetes vagy, nem csak a babád? Különben normális. Főleg, ha nappal állandóan kézben van, és nem az ágyában.
2017. ápr. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is "kúszott", valahogy az ágy tetejéig felkínlódta magát. Direkt mondok kínlódást, hasfájós volt. Nem igazi kúszás még, a mozgásforma ösztönösen megvan. Átfordulni nyilván szeretne, amíg nem sikerül fog is próbálkozni vele.
2017. ápr. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En sosem ott talaltam meg a babat reggel, ahova utolso szopi utan letettem :) Volt, hogy azert csipogott be ejjel a legzesfigyelo, mert lekuszott rola teljesen, bekucorodott az agy vegebe keresztbe.
2017. ápr. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Normalis.

Elso, honnan szedted, hogy allandoan kezben van? Osszefugges plane nincs:)

2017. ápr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is arrébbment éjjelente, de szopipárnával leszűkítettük az ágyát, a hátát mindig nekitámasztottam a rácsnak (oldalán alszik) és így egy helyben maradt. Az ilyen pici babák szeretik a szűk helyeket ami az anyaméhre emlékezteti.
2017. ápr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!