Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyuci tudtok nekem segíteni?

Anyuci tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
12hetes babám vizeset bukik (átlátszó) ez mitől lehet? Az orvos nem mondott rá igazából semmit :( aggódom, első baba. (Kicsit folyik az orra)
2017. ápr. 10. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit eszik?
2017. ápr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam is szokott.. Valahogy úgy kezdődött nála, amikor elkezdett nyálzani..

Nem szokott szaga lenni így nem tudom, hogy lehet-e sav.. Vagy tápszerből adódó víz vagy akármi..

Én a nyálra fogom, de kíváncsi vagyok a válaszokra!

2017. ápr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tápszeres sajnos (milumil ha startot eszik) Szentkirályi mentes vízzel csinálom neki a tápszert! Szokott szaga lenni, de nem erős, meg én ugy tudom hogy a sav az sárga lenne.. De ez átlátszó mintha viz vag nyál lenne van olyan nap h nem csinálja van olyan h eleg sokszor! Az öklét folyamatosan rágja!
2017. ápr. 10. 08:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok.

Pontosan ugyanezeket adom neki én is.

És neked mikor szokott így bukni? Gondolom nem közvetlenül kaja után. A fiam 4 óránként eszik, körülbelül félidőkor szokta ezt. De csak ritkán. Gondolom addigra már megemésztette a tápszert, így abból már nincs a gyomrában??

Ja és főleg akkor, ha pelenkázom és emelem a lábait..

2017. ápr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Leírom a mai napot... Reggel felkelt izgett mozgott aztan jott az a bizonyos átlátszó valami... Utana evett... Abból is bukott vissza,de ugye az normalis!(hajnali 3kor evett a kicsi elotte)
2017. ápr. 10. 09:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is tapszeresek vagyunk es nalunk akkor van kicsi bukas vagy vizszeru vmi ha melegre csinalom a tapszert. Ha szobahomersekletu akkor nincs semmi baj. Ugy hogx en csak az esti alvashoz adom picit melegebben a rutinunk vegett a tobbi alkalommal nem.
2017. ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!