Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adjam le az igénylést?

Mikor adjam le az igénylést?

Figyelt kérdés
Mikor kell leadnom a gyed igénylését ha június 1-től jár majd a gyed???
2010. máj. 13. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én személyesen adtam le a Gyedigénylő papírokat az OEP-nél, rá egy hétre megkaptam a pénzt, bár akkor nekem már lejárt a Tgyás. Szerintem max 2 héttel június előtt már beadhatod az igénylést, és akkor folyamatos lesz az utalás.
2010. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 hónappal előtte már jó, úgyhogy már el is vagy késve... abból a szempontból van jelentősége, hogy nem biztos hogy minden papír elsőre jó lesz, akkor felhívnak hiánypótlásra stb. és ez mind kitolja az ügyintézési határidőt. Én szakmabeli vagyok, mégse volt jó egy papírom. Ha nem indítottam volna el időben, az első gyed-et késve kaptam volna, és az anyagilag nem lett volna nekünk mindegy. Szóval minél hamarabb és ha lehet személyesen vidd, mert akkor rögtön át is nézik. Hali
2010. máj. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akár már most leadhatod.
2010. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!