Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon tetszik nekünk egy...

Nagyon tetszik nekünk egy keresztnév, ez anyakönyvezhető?

Figyelt kérdés
Ikreink lesznek, lányok, és az egyiküknek szeretnénk a Nox keresztnevet adni. Ez anyakönyvezhető? Babanevek.hu-n a lánynevek közt ott van. Nox a mitológiában az éjszaka istennője volt.

2017. ápr. 12. 17:41
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
84%
Szerencsétlen ikrek és szégyenletes MTA.
2017. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
63%

Ha ott van akkor elvileg igen!Azon az oldalon anyakövezhető nevek vannak!

Tudom hogy nem ez volt a kérdés,de végleges már ez a név?Egy életen át viseli majd és hát hogy őszinte legyek nem tudtam volna megmondani ha nem írod le hogy ez lány vagy fiú név!Azért ezzel a névvel rendesen ki tudják majd kezdeni szegénykét mondjuk az iskolában!

Boldog babavárást!

2017. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
60%

Ha én lennék az egyik ikerlány, akkor 18 éves koromban egyből megváltoztatnám, és azután, ahogy az oviban már eljutna a tudatomig, hogy miért is csúfolnak, én sem anyának, hanem pl. dagi maminak, vagy egyéb sértő módon becéznélek.

De gyanítom trollkodsz, ennyire hülye felnőtt nem létezik.

2017. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
59%

Miért tetszik annyira?

Nyilván ha ott volt az anyakönyvezhető nevek közt akkor igen lehet a neve de légyszi ez olyan xar!

Kb mint a Xéna vagy Xénia.....

2017. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
37%
Es a masik?
2017. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:
Ugyan miért trollkodnék?:) Nekünk nincs bajunk ezzel a névvel, és lássuk be, még mindig tetszetősebb név, mint a "Dzsenifer" és a többi hasonlóan átvett név. Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 12. 18:12
 7/59 A kérdező kommentje:
A másik lánykát Adriennek fogják hívni:)
2017. ápr. 12. 18:18
 8/59 anonim ***** válasza:
88%
Olyan oldal,hogy babanevek.hu nem létezik.A Nox nincs az anyakönyezhető nevek listáján
2017. ápr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, hogy lehet-e, de azt mindenképpen néznetek kellene, hogy ez a "nemzetközi név" külföldön férfi név. Ha nem is a különös hangzása, hanem a férfi használata miatt. Azért az sem semmi, hogy pont az "éjszaka istennője" után akarod elnevezni. Ennek azért elég durva mögöttes tartalma van. Ne haragudj, de ma ha kimondod, hogy az "éjszaka istennője után kaptam a nevemet", szerintem a röhögés kapja el a legtöbb embert. Kicsit a k**rvaságra asszociál az ember. Na meg ott van az a volt együttes is. De persze azt választasz amit akarsz :)
2017. ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:
2017. ápr. 12. 18:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!