Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell ilyen szívtelenül...

Miért kell ilyen szívtelenül bánni vele?

Figyelt kérdés
Látszik, hogy szegény meg akar fordulni, de a szülei csak nevetnek rajta. A videó végére még a sírást is elkezdi, gondolom, megijedt, hogy senki nem fog neki segíteni. https://www.youtube.com/watch?v=S1F2F1z19nI

2017. ápr. 12. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy normális :D Ezen mi a szívtelen? Ha nem tudnád a babáknak kell már születéstől kezdve hason lenni.
2017. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nem látod, hogyan küszködik, hogy megforduljon?
2017. ápr. 12. 20:55
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, mivel az a dolga. Ezt csinálják a babák, ha hason vannak. Így tanulnak meg majd megfordulni, kúszni, mászni stb. Neked gondolom nincs gyereked ha ezt se tudod.
2017. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nincsen, mert elhunyt. Azóta hevesebben reagálok az ilyen videókra is.
2017. ápr. 12. 20:58
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom ami a babáddal történt, de a szülők nem csinálnak itt semmi rosszat. Ez kell a fejlődédéhez, és nyilván mivel még nem megy neki a fordulás, ezért sír, mert nehéz neki még a fejét is megtartani. Az én fiam is utált hason lenni egészen sokáig. De muszáj hasra rakni.
2017. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Oké, hogy gyászolsz, de "milyen" videókról beszélsz?

Komolyan azt gondolod, hogy az lenne a helyes, ha mindig megfordítanák, nehogy "szenvedjen"?

Akkor forgathatnák 20 évesen is, mert soha nem tanulna meg forogni, kúszni, mászni, járni!

Menj pszichológushoz, dolgozd fel a gyászod, de ne normális, egészséges videókon vekengj!

2017. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Elsősorban fogadd őszinte részvetem a kis angyal miatt. Másodsorban pedig itt valóban semmi nem történik. Kell a babáknak hason lenni hogy erősítsék a geric melletti, a nyaki, a hasi és egyéb izmaikat. Különben sose fog kúszni a babóka és egyéb komolyabb fizikai megterhelést se fognak bírni. Gondolok itt pl. az ülésre,állásra,járásra, stb... 😊 Nem mellesleg igazán ügyes baba van a videón 😊
2017. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem ertem, min akadtal ki.
2017. ápr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az a bajom ezzel a videón szereplő babával, hogy nagyon sovány!!!!!
2017. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs vele.
2017. ápr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!