Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvinnetek egy hat honapost...

Elvinnetek egy hat honapost eskuvore?

Figyelt kérdés
Szoptatok es nem szivesen hagynam itthon meg igazabol nem is helyben lenne az eskuvo es ejjel jonnenk meg.
2017. ápr. 12. 21:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Ejjel nem rangatnek egy kisbabat sehova.
2017. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem, ekkorának semmi keresnivalója ilyen helyen.
2017. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Enis igy gondolom. De hogy oldjam meg? Nehezen hagynam itthon :(
2017. ápr. 12. 22:05
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia! Igazából attól függ a babád mennyi időt bír ki szopizás nélkül és elfogadja e a cumisüvegből a tejet. Ha 1-2óránként cicizik és nem is fogadja el az üveget mint az én csöppségem akkor sok választásod nincs. Az én babóm egy csendes zugban vegig aludná az 1-2órát amit a pocak bír... 😁
2017. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
A mi esküvőnkön 8 hónapos baba volt, unokatesómékén egy 6 hetes és egy 6 hónapos. Nagyszerűen elvoltak, félrevonultak szopizni és éjfél körül ment el az egész család aludni. Semmi bajuk nem lett. Szerintem ha van lehetőség elvonulni és olyan a te és a babád hozzáállása, menjetek nyugodtan. Az én 4 hónaposomat sajnos nem nagyon lehet társaságba vinni. Meg én túlstresszelném a dolgot. De te ismered magatokat.
2017. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
En lehet, hogy megprobalnam elvinni, es addig maradnek, ameddig a baba birja. Ha nem birja ejjelig, mert nem tud hangzavarban aludni vagy nincs neki egy csendes hely, ahol aludhat, akkor lelepnek elobb. Ezen nyilvan nem sertodnek meg, ha meg igen, akkor sajnalnam nagyon, de a gyerekem erdekeit kell neznem.
2017. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Én elvinném. Sőt, haza se mennék éjjel, hanem a közelben keresnék szállást, vinném az egyik nagyit, a gyereket lefektetném időben és mennék vissza bulizni. Egy anyának nem sok lehetősége van így kikapcsolódni, és ez mégsem olyan, mintha diszkóba mennél.
2017. ápr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
Mi is most megyünk a 6hónaposommal lagziba. Mi kibéreltünk egy szobát a helyszíntől 150m-re, visszük a mamát, de ameddig jól elvan addig velünk lesz, utána a mamával, ha evés idő van megyek és szoptatom, utána megyek vissza bulizni.
2017. ápr. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Mi 3 honapossal voltunk Ausztriaban diplomaoszton.igaz az nappal volt,de 1,5 oras ut oda-vissza,nyar volt,a diplomaoszto utan vacsora.az is tolunk 40km-re.este 10 kor ertunk haza.a picit mozesben hoztuk hazafele,abban aludt mar elotte is(autoba kotheto mozes)es nem is vettem ki itthon sem,csak a szokasos ejjeli szopi utan,addig a kisagyaban a mozesben aludt.

Nem igazan zavarta a dolog.

Az etteremben volt egy direkt babas szoba,kenyelmes fotellel,pelenkazoval.

Elotte pedig az autoban szoptattam es pelenkaztam.

2017. ápr. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%

Nem vagyok korlatolt,vinnem persze!

Kisebb volt a fiam mikor mar repulovel utaztunk ( az mennyivel jobb ? )

Ahogy irjak tobben, szallas a kozelben, es este oda elvinni aludni, vinni egy rokont / ismerost aki vigyaz ra.

Nem ujszulott mar.

2017. ápr. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!