Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszást mikor érdemes...

Babaúszást mikor érdemes elkezdeni? Aki jár annak milyen tapasztalata van? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, 3hónapos kortól érdemes kezdeni. Az árakat nem tudom, mert az honlapra nincs kiírva a tatabányai Gyémánt fürdőnek. de hallottam, hogy valami 1800Ft/fél óra. Hát remélem nem ilyen drága. Én is nagyon várom már, mi is tervezzük, szerintem szupi lesz :) Az meg aki asztmával riogat, arra ne figyelj oda szerintem. Bár Te tudod, mennyire hiszel a statisztikáknak, és hiszel-e ebben. Remélem elmeritek kezdeni, és csodálatos közös programotok lesz! :) 6hetes tündérke anyukája :)
2010. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Budapesten kb 2.000 ft-tól indul, fél óra. Ez az időtartam egyébként elég is. De kétségtelenül drága. Mi 4 hónaposan kezdtük, de 3 hós kortól el lehet már kezdeni. Babája válogatja, hogy milyen élmény lesz. A fiamnál nagyon változó. Van, hogy pancsol és élvezi, van hogy a nyakamat el sem engedi v. ha elveszem, sír. Függ attól, hogy épp milyen kedve van (éhes, álmos, nyűgös, fúj a szél, stb.).


Egyébként szerintem nagyon jó kis program és csodálatos látni a babát, amikor élvezi a vízben létet :).

2010. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kispesti uszodában 5200 forint egy hónap, szombat délelőtt, addig maradsz amíg akarsz,a foglalkozás 3/4 órás egyébként.

Mi egy órát szoktunk maradni, vagy többet.

3 csoport van kor szerint.

6 hónapos korától járunk, most 14 hónapos.

Jártam más heléyre is, ott 220 ft volt egy alkalom, egy nagy rakás fos volt.

2010. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
16:43 a Kispesti hol van? Van esetleg netes elérhetőségük?
2010. máj. 13. 17:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi fehérvárra járunk, 6 alkalmas bérlet 13000 ft, 2 felnőtt és a baba. Háznál van, csak gyerkőcök vannak. Addig maradsz, ameddig a baba bírja, egyénileg foglalkozik mindenkivel az oktató.:) Mi nagyon szeretjük.
2010. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónapos korunk óta járunk Kalovits módszerrel tanít a foglalkozás vezetőnk, 10000/hó ez 4 alkalmat jelent. Nagyon nagyon szereti a lányom ez első alaklom óta. Már másfél éve járunk, és hihetetlenül sokat jelent az úszás. A kislányom 10hónaposan járt, 12 hónaposan beszélt és biztos vagyok benne, hogy az úszásnak ebben is nagy szerepe volt. Fantasztikus látvány, hogy nincs még 2 éves a kicsikém és 5-6 métereket úszik önállóan:) Arról nem is beszélve, hogy nagyon jó program amikor együtt töltünk minden szombat délelőttöt, úgy hogy csak egymással törődünk. Én mindenkinek nagyon ajánlom.
2010. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fiam is járt anno a Kalovits módszeres úszásra, semmi különöset nem tapaszaattam nála 11 hónaposan elindult, amikor bölcsibe került,akkor kezdett folyékonyan beszélni 2 évesen.

10000 ezer forint rengeteg, nekem inkább lehúzásnak tűnik.


Kispesti uszoda:

[link]

Minden hónapo első szonbatján lehet elvileg csatlakozni, de szerintem bármikor.

Nagyon rugalmas, aki tartja.

Július végéig van úszás.


16:43-as voltam

2010. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!