Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két órás utat pár napos...

Két órás utat pár napos babával hogyan? Ha alszik végig, megálljunk közben?

Figyelt kérdés

Első babánk lesz, az út 180 km.


Mik legyenek a pelenkázótáskában?

Készítsek előre tápszert, vagy úgy jobb, ha termoszba teszek forróvizet még indulás előtt?


2017. ápr. 14. 13:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%

Aha, nem mondod , azt hittem magzatviz van az autosulesben!

Tudod, nem mindenki el kisvarosban, kis faluban mint te, valahol vannak tavolsagok!

Ha esetleg jartal mar az Egyesult Allamokban, bar ketlem, akkor tudnad, hogy ORANYI tavolsagok vannak . Nem balkan, tehat a gyereket meg aznap vagy masnap hazaengedik. Es jeee, a tobb szaz millio gyerek mind tulelte az utazast!

2017. ápr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
Maternity magánkórház programcsászár (gondolom azért ott, mert máshol nem csinálnák meg). Előre tudod, hogy tápszeres lesz a baba. Ezek pont ideális körülmények egy baba életkezdéséhez. Gratulálok. Jöhet a lepontozás! :-)
2017. ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 jafnrétti ***** válasza:
81%

Igen, mondjuk nekem is ez tűnt fel elsőre, hogy a baba még meg sem született, de anya már csak a tápszerben gondolkodik, az fel sem merül, hogy a baba számára legideálisabb módon táplálja.


Egyébként egy alvó babát minek kéne felkelteni, megállni miatta? Hadd aludjon, semmi baja nem lesz.

2017. ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
12 el vagy te tévedve, bárhol megcsinálják ráadásul jóval olcsóbban mint a maternity. Én se azért választottam azt mert helyben nem csinálta volna meg senki, hanem azért mert egyéb szolgáltatások terén nem tudtak velük versenyezni akkor se ha több százezres plusz költséget jelentett.
2017. ápr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!