Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek az első gyermekük fiú...

Akiknek az első gyermekük fiú a második meg kislány, ti a kisfiúról maradt ruhákat ráadtátok lányotokra? (otthonra)

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 08:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ami uniszex volt azt igen.
2017. ápr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Itthonra pl. a kertben homokozni még a traktoros pólót is simán ráadtam, vannak olyan uniszex ruhák amit akár az utcára is, senki meg nem mondja, hogy az még a fiamé volt.
2017. ápr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Csak az uniszex darabokat - ez leginkább a fehér vagy krémszínű, díszítés nélküli darabokat jelentette, főleg bodykat, egy-két nadrágot.

Volt overál is semleges színben (bézs, macis), azt méretprobléma miatt nem tudta sajnos hordani, mert az egyik tavaszi gyerek, a másik őszi.

Ha nem így lett volna, elég sok mindent hordhatott volna.

2017. ápr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 babyboom567 ***** válasza:
62%
Ráadnám.Utcára is,főleg míg baba. Utána meg(kb 2 évesen) úgyis beleszól már ,ha nem tetszik neki valami.
2017. ápr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Igen
2017. ápr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 jafnrétti ***** válasza:
77%
Két fiam van, harmadjára nagyon szeretnénk kislányt. Ami használható, szép állapotban maradt meg a fiúk után, azt mind elteszem, és ha hugi lesz, simán rá fogom őket adni. Egy fiú ruha szerintem gyakorlatilag uniszex is egyben (jó, kivéve az, amire ráírták, hogy BOY :D ). Hiszen kéket lányok is hordanak, mint ahogy szürkét, zöldet, feketét is, meg igazából az összes színt. Nekem is főleg ilyen színű cuccaim vannak, simán adnám ezeket a lányomra is. Most pl. egy kék-fehér csíkos hosszú ujjú póló van az egyéves fiamon, ezt miért ne vehetné fel lány? Vagy egy világoskék body-t egy vitorlással? Vagy egy macis rugdalózót? Vagy egy szürke pólót, amin rakéta van? Ilyen cuccaik vannak a fiaimnak, szerintem mind jól nézne ki kislányon is.
2017. ápr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Persze, utcára is.

Szereti a kislányom az autókat, szóval szívesen hord ilyen mintás ruhát is.

2017. ápr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Ikreim vannak es a kisfiam nagyobb mint a kislanyom. Mivel a lanyom voroshaju, igy jol allnak neki a kek szinu ruhak is, igy igen, volt, amit raadtam a lanyomra, miutan a kisfiam kinotte.
2017. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

A kérdést se értem. Amíg nem akkora, hogy kialakuljon az ízlése és ezt kommunikálni is tudja, addig nem tök mindegy?


Én pl. utáltam mindent, ami rózsaszín. Eleinte ellenálltak a szüleim, aztán amikor rongálni kezdtem a nekem nem tetsző ruhákat, engedtek. 12 éves koromig gyakorlatilag fiúnak néztem ki, mert olyan cuccok tetszettek, a hajam se lehtett 2 centinél hosszabb. Aztán a kamaszkorral változott.


A lányom 3 éves, mindenféle ruhája van, simán veszek neki fiú részlegről is. Van egy-két szín, ami nem áll jól neki, azt nem. Nála úgy látom, hogy a csajos stílus dominál, ezért az utóbbi időben megszaporodtak a rózsaszín, csillámos, fodros, csicsásabb ruhák is. De gond nélkül felvesz fiúsnak számító ruhákat is.

Ki van kötve, hogy milyen típusú ruhadarabokat kell felvenni (rövid vagy hosszúujjú, kell-e pulóver, milyen vastag nadrág, stb.), viszont ezeket betartva már ő válogatja össze a ruházatát. Volt egy-két érdekes színkombináció, de többnyire meglepően jó ízléssel párosít.


Most éppen cicamániás időszak van, ezért igyekszem macskamintás ruhát vásárolni, ha találok.

Ha fiam lenne és jól állna neki, simán ráadnék babarózsaszínt is.

Ha a felsővezetőként dolgozó főnökömnek nem ciki rózsaszín ingben menni tárgyalásra, egy kisfiúnak miért lenne?

2017. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Rámadták a bátyám ruháit. Nincsen azzal semmi baj, otthonra főleg. De ha már tiltakozik, hogy nem akarja, akkor inkább szerezz be neki lányos rucikat.
2017. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!