Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Válaszolnátok a kérdéseimre?

Válaszolnátok a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

1. Hány gyermeked van?

2. Hány éves volt Anya és Apa a fogantatáskor?

3. Hányadik hétre születtek?

4. Természetes úton vagy császárral születtek?

5. Milyen terhesvitamint szedett Anya a terhesség alatt?

6. Hányszor volt ultrahang a terhesség alatt?

7. Szedett-e Anya barmilyen gyógyszert a fogantatáskor vagy a terhesség alatt? Dohányzott vagy alkoholt fogyasztott-e?

8. Érte-e nagyobb stressz az Anyát?

9. Egészségesek lettek-e a gyerekek? Ha nem mi a probléma és mikor derült ki? Első jelek?



Köszike


2017. ápr. 25. 09:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Bocs; szerintem azt is hozzá kéne tenni, hogy hány terhesség volt, és hogyan értek véget. Vagy valami hasonlót, hogy legalább a születés körüli gyerekek benne foglaltassanak.

Esetleg az anya állapotát, cukorbeteg-e, asztmás-e, ilyesmi.


Egyébként.


4 gyerek, 30 és 40 közöttiek.


20 és 30 között, mind a ketten.


42, 40, 40, 40.


Természetesen születtek, mind.


Semmilyen szájon át szedhetőt, viszont Hormofort magzaterősító injekciót és kombinált vas+Hídroxocobalamin injekciót 2x hetente.


Nem emlékszem ultrahangra, de nem volt szokás akkoriban szerintem.


Semmilyen gyógyszert nem szedtem, viszont egészségesen táplálkoztunk. Dohányozni nem dohányoztam, néha egy-egy korty bort vagy sört étel mellé íznek megengedtem. Égetett szeszt meg különben sem, soha.


Nem ért stressz a hétköznapi nyírásokon, munka-szomszédok-családi dolgokon kívül. Viszont a stressz, nagyanyám halála nem ezekkel a gyerekeimmel ért; ezért is írtam az első mondatot.


Egészségesek lettek. Eltekintve a később kiderült családban futó allergiáktól. Amik az allergének elkerülésével

tünetmentesek. És megintcsak ezekről a gyerekeimről beszélek.



Talán többet tudnál meg, ha módosítanád az első kérdést, hogy hány gyermeked lenne, vagy hány gyermeked született, vagy hasonlóra.

2017. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

1. 2

2. 32-37, aztán 35-40

3. 40 és 39

4. normál hüvelyi mindkettő

5. elevit, gravida, de nem minden nap

6. mindkettőnél kb 6-7x (kötelezők és magánorvosi)

7. 1x2x Panadol lázra, cigi nem, nagyon néha féldeci bor

8. nemigen, de stresszes munkakörben dolgoztam, és terhesség alatt is 30-32.hétig dolgoztam

9. mindkettő egészséges

10. most 4 éves és 16 hónaposak

2017. ápr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2017. ápr. 26. 10:06
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszi 21-es.
2017. ápr. 26. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!