Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » El szeretnék kezdeni használni...

El szeretnék kezdeni használni ovu tesztet. Válaszolnátok a kérdéseimre, kezdő vagyok?

Figyelt kérdés

Tehát clostit szedek és a doki javasolta, hogy ovu teszteljek. Melyik napszakba kell? Minden nap hasznàlni kell? Honnan tudom, hogy biztosan pozitív és akkor utána mennyivel reped meg a tüszőm? Az ovu teszt tulajdonkeppen azt jelzi, hogy megtörtént e a tüszőrepedés?

Bocsi ha hülyeségeket kérdeztem.


2015. jún. 23. 20:37
 1/5 A kérdező kommentje:
28 naposak a ciklusaim. Es ma a ciklus 9.napjan a bal petefészkembe egy 14,8 mm tüsző volt. Ez kb mikor repedhet meg?
2015. jún. 23. 20:46
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Másfél éve ovutesztelés után írok :)


Szóval, az ovutesztet mindig délután kell csinálni, lehetőleg ugyan abban az időben. Előtte 2 órával nem lehet inni (minimálisat)

A tesztet a ciklus kb. 10. napján kell kezdeni.

Akkor pozitív ha a tesztcsík annyira erős, mint a kontroll, vagy még erősebb! A halvány csík nem jelent pozi ovutesztet.


A pozi teszt után 24-36 óra múlva reped meg a tüsző-elvileg.

A tényleges repedést a teszt nem mutatja, azt egy hőgörbével igazolhatod.


Nekem sokáig nem volt pozi ovutesztem, így a dokim javaslatára reggel és délután is teszteltem, így kiderült, hogy nekem reggel van az LH csúcs a szervezetemben. Így sikerült a baba a 2. dupla tesztelős hónapban, addig előtte 1 évig nem :)

2015. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok: én vaterán rendeltem 50 ft/db áron ;)
2015. jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ez több napig is lehet pozitiv? Vagy ha egyik nap pozi a kovetkezon negativnak kell lennie? Koszonom a valaszod :)
2015. jún. 23. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ha jól emlékszem 2 alkalommal volt 2 napig pozitív. Ilyenkor az utolsó pozitív nap utáni 24-36 órában várható az ovu.


A vaterán van sima és érzékenyebb ovuteszt is. Nekem az érzékenyebbel volt 2 napos pozi.

2015. jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!