Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Down szindromas a baba vagy...

Down szindromas a baba vagy megsem?

Figyelt kérdés
sziasztok! baratnom 1 napja szult ausztriaban mar majdnem 40 eves. terhesseg alatt csinaltak down szurest semmi problema nem volt. aztan megszuletett a pici es az orvosok azt mondjak bar semmi jele nem volt megis down-os a baba? vervizsgalat kedden erkezik meg. elofordulhat hogy megis tevedtek es es a teszt negativ lesz vagy kulso jegyekkel is biztosan megallapithato?
2017. ápr. 27. 11:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

#4, ha nem értessz hozzá hülyeséget ne írjál. Az uh nem mindig ad egyértelmű eredményt, fals pozitív és fals negatív is előfordul. Kora miatt itthon mindenképpen erősen ajánlottak volna valamilyen genetikai vizsgálatot, nem ismerem az auszriai viszonyokat, de meglep, hogy ott ilyesmire nem hívják fel a figyelmet a terhesgondozás során.

Nem minden Down-osnak van szívfejlődési rendellenessége, szóval ez sem mond sokat. A vérvizsgálat el fogja dönteni.

2017. ápr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

De ha még Down-os is, ha legalább a szíve rendben, máris jobb. Elég gyakori probléma náluk. Na hátha minden jó lesz!

Mi pl. a down babát is megtartanánk, így nem szúrattunk a korom ellenére sem. De ez az én döntésem, nem pedig nem kaptam kellő tájékoztatást.

2017. ápr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

En sem csinaltattam 38 evesen semmilyen szurest de ha Downos baba lett vna is megtartottuk volna. (Fel evet dolgoztam down szindromas gyerekekkel 60 %teljes eletet elhet csak a kulso jegyek lathatoak..)

Termeszetesen kivanom a legjobbakat a baratnodnek!

2017. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem a kisfiam down szindromas.szuletes utan derult ki.a szemére hivatkoztak higy fennall a gyanu.vervizsgalat kovetkezett es igazolodott.Már 1 eves lesz ül,mászik.dumal.Áterzem a bnőd lelki fajdalmat.Mi teljesen összevoltunk törve,masodik gyerköc és fiatalnak mondhatóak vagyunk.De nem ő akart a világra jönni,hanem mi akartuk.Mi eljutottunk már oda hogy elfogadjuk es megerősödtünk.Az en kisfiamnak se volt szervi baja,hála istennek.Jah egyebkent 28 evesen szültem,minden rendben volt végig.Ne hibáztassa magát.Ha esetleg tudok vmibe segìteni.irj privatba.
2017. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jah egyébként a kisfiamon a mai napig csak a szeme mandulásabb,idegenek akik nem tudjak megse mondják róla.Ha vki esetleg kivancsi rá vagy te kedves kerdező.kuldok kepet róla privibe.Megjegyzem ők nem csúnya,buta gyerekek.Csak nehezebben értenek meg dolgokat!
2017. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!