Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az ujszulottet tenyleg 3...

Az ujszulottet tenyleg 3 orankent kell etetni, akkor is fel kell kelteni ha vegigaludna az ejszakat?

Figyelt kérdés

Mar majdnem 1 eves de sokszor eszembe jut. Azt mondtak a korhazban, hogy EHENHAL ALMABAN ha nem keltem fel a nap 24 orajaban 3 orankent etetni. Ezert emlekszem 3 orankent volt beallitva az ebresztoora, pedig amugy aludt volna ejszaka...Helyesen tettem vagy felreertes

aldozata voltam?


2017. ápr. 28. 00:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ma 05:21

Miért is fura? A fiam 4 kiló 92 dekával született. 1 hétig voltunk a kórházban, mert 90-es évek legelején a kismamákat nem dobták ki a kórházból már a második nap. 1 hétig kellett bent lenni, és ha a baba és mama jól voltak hazamehettek. Amikor azt írtam, hogy az első naptól kezdve végig aludta az éjszakát, úgy értettem, hogy otthon. A kórházban fogalmam sincs, mi volt 1 hétig, mert a babák nem voltak velünk, csak etetésre hozták ki őket. Sok baba átalussza az éjszakát, nincs ebben semmi fura.

2017. ápr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!