Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányomnak a reggeli...

1 éves kislányomnak a reggeli pelusa mindig száraz, éjjel nem pisil, ez már út a szobatisztaság felé?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ez jelent valamit, vagy minden babánál így van?

Egész éjszakát átalussza, 2,5 hós kora óta.


2010. máj. 15. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De szerencsés vagy:)) Az enyém még egy évesen sem aludta át az éjszakát:))Lehet, hogy kevés folyadékot iszik azért száraz a pelusa, de ezt neked kell tudnod, ha nem így van, akkor viszont próba képpen le vehetnéd róla egy -egy éjjelre a pelust, hátha:) reggel pedig bili .
2010. máj. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16 hós a fiam és annyit pisil éjszaka hogy a matracát két naponta cserélem.Szerintem nagyon szerencsés vagy,és ha nem változik a helyzet akkor jó úton haladtok és nem sokáig kell pelus.Azt viszont meg szeretném kérdezni hogy mennyi folyadékot fogyaszt nappal a lánykád,mert úgy fél és egy liter között muszáj nekik,és egy egy éves baba még nem képes vissza tartani a pisit.
2010. máj. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem kevés folyadékot iszik.
2010. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ne, sőt!!! Kevés folyadékot iszik, azonnal vizsgáltasd ki!! Én emiatt kerültem kórházba kislányommal. !!

(de ha nem így van, akkor baromi korán kezd szobatiszta lenni, de én megnézetném. Ez ilyen korban még nem normális!!)

2010. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Naponta 2dl-t iszik meg MINIMUM, plusz az ételek amik mondjuk folyadékból vannak.

Eleget iszik, ez 100%.

Nappal rengeteget pisil, jó nehéz pelusokat tud produkálni.

Csak éjjel nem pisil.

Azért kérdeztem rá, mert nem tudom hogy kezdődik a szobatisztaság.

De közben meg úgy gondoltam,hogy még ahoz ő kicsi.

2010. máj. 15. 12:00
 6/13 A kérdező kommentje:

Úristen, most nézem az előbb nem is láttam, egy 1 éves gyereknek 05-1 liter folyadékot kellene innia???????

Ez biztos?

2010. máj. 15. 12:02
 7/13 A kérdező kommentje:
Közben számoltunk,hogy ha össz folyadék bevitelről van szó, akkor a tápszerrel meg tejpéppel már önmagában megvan a fél liter, plusz erre jön amit ivás címszó alatt pluszban iszik,amit fentebb írtam, hogy legalább 2dl.
2010. máj. 15. 12:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Fiam fél éves kora óta alig pisil éjjel, vagy egyáltalán nem. Ő is kb annyit iszik, mint a te babád. Másfél éves, semmi baja. Nappal pisil, éjjel alszik:) ő is jó alvó volt mindig is. Ettől függetlenül a bilit kalapnak hordja, esze ágában nincs ráülni, ruhástul sem, nemhogy pucér popóval. Szóval én nem eröltetem. De tény, hogy nehéz nappal belediktálni a tápin kívüli folyadékot, nem lóg a szájában az üveg egész nap. Keveset isznak, de nekik ennyi elég.
2010. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Csatlakozom én is :) Kisfiam 17 hónapos,Ő csak délelőtt iszik meg fél liter folyadékot. Összesen napi másfél litert iszik! De én úgy tudom,hogy ez a normális,persze ha kevesebb fél literrel,nem gond.Napi 4x max. 5x cserélünk pelust,az jól bírja,és persze mindig tele van szinte,de van mikor kb 2x pipilhetett bele,akkor ugye könnyebb :) Ő 3 hónapos kora óta alszik végig éjszaka,de reggelre mindig tele a pelus,pedig nem iszik este már sokat,max. 1dl-t vacsi után. Szóval én is úgy gondolom,hogy az 1 liternek meg kell lennie egy nap.
2010. máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A lányom se pisil éjjel már kb 10 hónapja, de még nem szobatiszta. Amit leírsz folyadék az nagyon kevés. A lányom egy évesen a tápszer és kaják nélkül is megivott egy litert, az pedig még plussz 6-7 deci tuti hogy vaolt. Szerintem kajával meg kellene lennie a másfél liternek.
2010. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!