Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes babam miert nem eszik?

10 hetes babam miert nem eszik?

Figyelt kérdés
Minden eves kinszenvedes. 3 orankent 120ml evett kb 10-15 perc alatt eddig most orulok ha 90 ml "bele tudok tomni fel ora alatt"izeg mozog forhatja a fejet kiloki a cumisuveget a nyelvevel ragcsalja az inevel de nem szivja...az elejetol fogva nem akkor mikor mar jollakott...mar sokmindent probaltam fekve etetni ulve, kicsereltem a cumit 2es meretre de semmi valtozas. Enni igy is 3 orankent eszik de 150 ml vel kevesebbet naponta mint pl 7 hetesen.. 1 hete kezdte de mar tanacstalan vagyok.Penteken megyunk meresre meg a 2 hos szurikat felvenni es makd a doktornonek is elmondom de addig esetleg vkinek otlete...
2017. máj. 2. 12:52
 1/8 A kérdező kommentje:
3500g szuletett es 2 hete volt 6000g.
2017. máj. 2. 12:55
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Azért nem eszik mert túl sokat evett eddig és most itt az elég!!!

A gyereked 2,5 hós és 6kg!!!! Ez nem kevés súly, söt ez egy normál súly. De innentöl a babák kevesebbet híznak már kb 7-8Kg csak egy féléves baba, és 9-11kg egy évesen. Ahogy látod a gyarapodása kezd lassulni, és a mozgások elkezdésével még kisebb lesz a súlynövekedés.


AMire figyelj, hogy egyen naponta többször, de ha ez kevesebb a megszokottnál az nem baj.

2017. máj. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
..elirtam 5000g...es irtam h az eves elejen kezdi a jatszast nem pedig amikor mar jol lakott. A tapszeres dobozon ennyi idosen 4 orankent 150 ml ir es o meg soha nem birt amnyit megenni..de lehet igazad van es most ennyi is eleg neki...de a kerdesem fo oka a cumisuveggel valo "jatszas" volt amit mar kezdeskor csinal pedig farkasehes mert amint kiveszem a szajabol sir es koveteli vissza. Sziv kettot harmat es kezdi megint a "bohockodast" :(
2017. máj. 2. 13:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem izlik neki a tapszer.:)
2017. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
...haha kinezem belole eleg huncut mar...:)
2017. máj. 2. 14:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Soha nem ette meg a lányom azt a mennyiséget amit a dobozon írtak, ne azzal foglalkozz. Azzal hogy amennyit megeszik, attól szépen nő, hízik, nem sír az éhségtől, kibírja a következő evésig.
2017. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne aggodj ez miatt szerintem , ha kell kinald tobbszor inkabb . Az en babam is csinalta ezt egy darabig es o 1 hos koraig 3 orankent 60ml evett utana 5hos koraig 90 ml volt a max nagyon ritkan 120 . Megis korahoz kepest nagy baba volt mindig. Lehet a foga kezd jonni nalunk 3 hos koratol szenvedett vele majdnem 5 hos volt mire kibujt .
2017. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az en gyerekeim se szerettek a tapszert.a lanyom nemis tudom h veszelte at amig nem taplaltam hozza.100mlket evett.4 honaposan kezdtem el a hozzataplalast.nah hát az bejőtt neki a házi koszt :) éb egyébkent megprobalnam 4 orankent etetni.vagy megnezni h két etetes közt mennyit bìr.Hatha tobbet eszik ha tobb ido telik el es nemcsak 3 óra.
2017. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!