Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik ilyen keveset a...

Miért alszik ilyen keveset a babám? 3 hetes és napközben csak 2-3 orát alszik töb részletben éjjel meg összesen 6-7 orát de közben 2szer eszik miért? Nem kéne többet aludnia?

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia nekem ugyanez a problemam! Az en babam 6 hetes, es annyival rosszabb a helyzet, hogy o allandoan cipeltetne magat, csak olben marad el! A kisagyhogy ha csak hozzaer mar uvolt, engem is erdekelne mit lehetne tenni!
2008. okt. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ilyen.Már 4 hónapos elmúlt és rájöttem,h 6-7 óra alvással is lehet élni.Mindenki azt mondja,h ennyi az alvásigénye.Nem egy ismerősömnél idővel javult a helyzet.Az elején aggódtam,h miért,mára megszoktam.Ideig óráig segítettek olyan praktikák,mint a hordozókendő,vagy az állandó babakocsis ringatás.Mikor hason kezdetem altatni,akkor is 2-3 órával többet kezdett aludni,mint korábban.
2008. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lányom még ennyit sem aludt, sőt, max 2X fél órát, éjjel viszont aludt 21-től reggelig.

Most 4 hós, nappal alszik 4-5 alkalommal fél órát, és éjjel ugyanúgy végig.

2008. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!