Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alakultak az első éjszakák?

Hogy alakultak az első éjszakák?

Figyelt kérdés
Kis korkülönbségű testvérekkel hogy alakultak az éjszakáitok az első időkben miután hazamentetek az újszülött tesóval?Egy szobában vagy külön szobában voltatok?Hogy viselte a nagyobb a pici sírását?Előre is köszönöm!:)

2017. máj. 3. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

a nagy a saját szobájában maradt. a kicsit beraktuk a hálóba, ahol van egy nagy ágy, mi meg kiköltöztünk a nappaliba a kanapéra..

az első pár napban a picinél aludtam hogy magunkra csukhassam az ajtót, és ha sír minél gyorsabban ott legyek, hogy ne ébrrssze a nagyot. a férjem kelt.a nagyhoz ha az mégis megébredt, én meg a picihez 3 óránként. de nem nagyon ebredt a nagy mert azert nem sirt orakig, estenkent volt egy ket hasfajos gorcs, de a 20.00-24.00 az pont egy olyan idoszak a nagy lanyomnal amikor agyuval se lehet ebreszteni.így ment az első 2 hónap, aztán visszabújtam a férjem mellé, a pici elég rossz alvó, az első fél évben 4-5szor kelt éjjelente, de a nagyobb soha nem kelt fel rá, csak hajnalban. akkor átjött a mi ágyunkba és aludt tovább. most fél éves a pici, kivittuk az agyat a naplaliba, visszakoltoztunk a halonkba, most mar csak 2szer haromszor kel, de cumival visszaalszik, nem sir nagyon ejjel igy mindenki jol alszik. 2 ev van koztuk

2017. máj. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy 2,5 éves és egy 1,5 hetes gyerek van. Az első pillanattól együtt alszanak a gyerekszobában. Szerencsére egyáltalán nem zavarják egymást. A nagy szuper alvó. A kicsi csak egyszer kel enni éjszaka, mire sírni kezdene már átérek hozzá. Megetetem, félkómásan lerakom ès alszik mindenki tovább.
2017. máj. 4. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Örülök hogy ilyet is hallani!:)
2017. máj. 4. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!