Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hol vesztek jó minőségű,...

Ti hol vesztek jó minőségű, de nem túl drága bodykat a babának?

Figyelt kérdés
Milyen árban? Köszönöm!
2017. máj. 6. 22:30
1 2
 1/14 jafnrétti ***** válasza:
Tesco-ban csomagban (5 db van benne asszem), árban nagyon jó, és szerintem minőségre is szuper, és a Lidl-ben/Aldiban, ezek is nagyon jók, de itt egy mérettel kisebbet kell venni, nagyon nagyok valamiért. Meg még a Pepco-ban szoktam, de ott meg aztán össze-vissza vannak a méretek, hozzá kell mérni a gyerekhez, mert a beleírt méret sokszor semmit sem jelent. A Pepco-s cuccok minősége mondjuk vegyes, az anyaguk jó, de volt, amiről két mosás után lekopott a minta.
2017. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tesco, Lidl, C&A (ez egy kicsit drágább, mint az első kettő).
2017. máj. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tescoban, az f&f bodyk szerintem is jo minoseguek. 5 db van egy csomagban es 2500-3000 ft kozott mozog az aruk.
2017. máj. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Aldi/Lidl - egész gyakran van akció, pl. a héten csütörtöktől volt az Aldiban, 5 db-ot adtak 3000 Ft-ért, jó az anyaga és nagyon cuki, de szerintem már nem nagyon kapsz, mert azonnal elviszik. (Az akció kezdőnapján, reggel kell menni.) Tesco is jó.


Én a Pepco-ban nem merek venni, mert mostanában egy csomószor hallani, hogy mérgező festékkel festik a ruhákat.

2017. máj. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
hasznaltan, fillérekért szinte új állapotban ;)
2017. máj. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én a H&M-ben szoktam. Nagyon sokszor vannak akciók. 3 ezerért vettem 6-os kiszerelésű csomagot. De van 2-őt fizet 3-at kap akció is, 2 body 3 ezer így 6-ot veszek 6-ért.

Szoktam a Tesco-ban is vásárolni de nálunk mostanság mintha kisfiúra nem lenne akkora választék. De ott is 3-4 ezer egy 5 darabos csomag.

2017. máj. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kik, Pepco, és Facebook csoportok. Az újakat olyan 700-1000 körül, a használt bodykat pedig 400-500 forintért.
2017. máj. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Használtan is szoktam de a nagyobb méreteket már nem nagyon árulják használtan (86-os pl.), vagy csak nem túl szép állapotban. Én őszintén megmondom rendelni szoktam Angliából, egy vásárlásszervező cégen keresztül (vagy hogy hívják az ilyeneket). Most pl. szuper minőségű TU bodykat rendeltem, 5 db volt egy csomagban és 3000 Ft volt átszámítva, szerintem az teljesen jó ár érte és tényleg szép mintás. De NEXT-et is rendeltem már így. De ha SOS kell és nem tudok várni amíg megérkezik külföldről , akkor TESCO-ban szoktam venni én is.
2017. máj. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
bababörzén 150/200 Ft-ért szinte új állapotúakat, babaiziben 300 Ft körül ugyanilyen minőségben, illetve újonnan aldi/lidl is klassz.
2017. máj. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

H&M vagy Next, ezek jó minőségűek és nem vészes az áruk, H&M-est akciósan 700-1000/db áron is ki lehet fogni, érdemes figyelni az akciókat, meg 3/2-es termékeket venni. Rendeltem még George és M&S bodykat pns teamen keresztül, előbbi olcsó és jó utóbbi kb H&M árú és szuper minőség. A Tescós, Lidl-ös és társai szerintem elég gyatrák, elnyúlnak, bolyhosodnak.

Pici méretből meg turi, úgy 68-as méretig bőven van választék, utána már nem nagyon.

2017. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!