Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hétszámjegyű végösszeg nagyon...

Hétszámjegyű végösszeg nagyon extrém? Ki mennyit költött a pici holmijaira az érkezése előtt?

Figyelt kérdés

Most lettünk kész teljesen mindennel, és összeszámoltam, mire mennyit költöttünk és hát elég nagy lett a végösszeg.

Anyukám és a nagynéném szinte sokkot kaptak, hogy ők az óvodáig nem költöttek el ennyi pénzt.


2017. máj. 8. 18:53
1 2
 11/12 jafnrétti ***** válasza:
76%

Eléggé extrém. Pár százezer forint szerintem az átlag. Mi a kisebbikre költöttünk 300 körül, mert a nagyról nem maradt meg semmi (nagy korkülönbség), maximum egy-két apróság, amik ráadásul nem is újszülött méretűek. Mindent újonnan vettünk, igaz, babaszobára nem nagyon költöttünk, mert első körben velünk került egy szobába, csak plusz egy komódot kellett vennünk, hogy a cuccai elférjenek, meg persze kiságy, matrac. Ha rögtön a szobáját is megcsináltuk volna, akkor egy kicsit többet költöttünk volna, de nem tudom elképzelni, hogy egy szobabútorra, festésre még pluszban annyit költsek, hogy az ennyivel megdobja a költségeket.


Mondjuk mi alapból nem vagyunk azok a költekezős típusúak.

2017. máj. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
77%
Mi kb. 200 ezret költöttünk,pedig mindenből újat vettünk. Szóval szerintem sok...
2017. máj. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!