Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek megváltoztak az alvási helyzetei szülés után?

Figyelt kérdés
Én mindig csak oldalt tudtam aludni, de mikor nőtt a pocim már zsibadtam oldalt, és a háton alvás volt a legjobb, amit előtte utáltam, soha nem tudtam úgy aludni. Mióta megszültem valahogy ez megmaradt, viszont a derekamnak rossz, mert nyúlnak a szalagok és iszonyú fájdalmakkal kelek, de álmomban is mindig hátra fordulok. Van így még valaki?
2010. máj. 15. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sosem szerettem hason aludni,csak mióta szültem.Ki érti ezt?:)
2010. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én meg hason tudtam csak szinte aludni meg oldalt!Háton sosem!Mióta szültem háton jókat alszok meg oldalt tudok!Sajnos a kedvenc hason alvó pózomban nem tudok aludni csak féloldalt hason akkor is úgy ha kispárnát teszek a hasam alá!Furi dolgok ezek!
2010. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy írod, én is dettó.
2010. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én mindig hason alvó voltam, úgyhogy rendesen szenvedtem a terhesség alatt. Akkor csak a bal oldalamon tudtam aludni, főleg a vége felé.

Most már szeretnék végre hason is aludni, de a melleim még mindig akkorák, mint a fejem, pedig már nem szoptatok, ezért nem megy rendesen még mindig. De már szeretnék végre egy jót aludni. Ja, és ráadásul a gyógymatracon kegyetlenül fáj a derekam, pedig terhesség előtt azon aludtam a legjobbakat. Most meg rohadtul fáj minden reggel, és úgy ébredek, mint akit agyonvertek.

2010. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonalvó voltam, mint egy előttem szóló. Meg oldalt is szerettem aludni, de háton nem. Aztán terhesség alatt sokszor háton volt a legjobb. Alig vártam, hogy megszüljek és újra hason alhassak. Aztán jött a pofon: ha csak egy mikronnyit is megnyomtam a mellem, ömlött a tej, szóval hasonalvás törölve. Mostmár 8 hós a fiam, épp a minap próbáltam újra hason aludni, de már nem is esett jól :(, mintha elfelejtettem volna hogyan kell :)).
2010. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En is igazi hason alvo vagyok :D Nagyjabol szenvedtem 15 honapot (terhesseg meg szoptatas ideje) amikor mar nem tudtam hason aludni. Szoptatos parnaval oldalt meg ugy ahogy jo volt, de alig vartam, hogy megint a pocakomra fordulva tudjak horpasztani :D
2010. máj. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Húú, nem is gondoltam volna, hogy ennyi sorstársam van. Ki érti ezt, igazatok van! Női sors?


22:04-es-nek, milyen az a gyógymatrac? Miért azon aludtál? Volt valami gond a derekaddal? Nekem porckorong laposodásom van, kaptam rá gyógyszert és porcképzőt, de nem lett jobb. A háton alvás egyszerűen beteszi a kaput, nem is tudok lehajolni a kiságyba, csak ha a mellkasomra támaszkodok, iszonyú.

2010. máj. 16. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!