Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikerlányoknak hogy tetszenek...

Ikerlányoknak hogy tetszenek ezek a nevek?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekünk az Andi - Móni páros. De a mostanában nem nagyon találkozunk Andrea vagy Mónika nevű kisgyerekekkel.

Nem lenne furcsa a most "menő" Jázmin, Zoé, és Lilik között?



2017. máj. 10. 16:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem hiszem, hogy bárkinek is szégyenkeznie kéne, mert Mónika vagy Andrea a neve.

Az én lányom Veronika, és örül neki.


Kérező, szerintem simán add, ha tetszenek. (Egyébként nálunk is nagyon gyakori a Zoé, Lili, Hanna - nekem nem annyira tetszenek, de ezekkel sem kell szégyenkezni)

2017. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%

En is Moncsi vagyok es parom szerette volna ezt a nevet adni lanyunknak. De mondtam h legyunk kicsit kreativabbak es ne ugyanazt kapja :D

Mi Laura nevet valasztottunk vegül. Aki meglerdezi mindenki azt mondja milyen szep nev, es vegre valami normalis nem a mai trendek neve...

andi is szep nev egyebkent. Nekunk meg kozre jatszott az olivia es a niki. Ha iker lanyok lettek volna nalunk laura es olivia lett volna biztosan.

Sok sikert. Es egyebkent lenyeg hogy nektek tetszenek a nevek. Mas nem szamit!

2017. máj. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A korosztály nem fogja érezni hogy ez régi név-e, csak maximum úgy hogy időseket( pl.: nagymamát) ismer ilyen névvel és a korosztályában egy nincs.

Szerintem manapság elég divat lett különleges, ritka nevet adni, így már egy klasszikus Andrea vagy Mónika sem lesz más a gyerekek szemében mint egy Auróra.

2017. máj. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
96%

Andrea nem tetszik, főleg, hogy egy férfinév eredetileg - mindenhol a világban, szinte.


Mónika tetszik, de mivel a névről egy hátbaszúrós-kamuzós volt barátnőm jut eszembe, nem adnám.

2017. máj. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az Andrea tetszik, de a Mónika nagyon nem.
2017. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Mar minden harmadik lany Lili. Nagyon idetlen leirva is. Foleg nyomtatott nagybetukkel.


A Mónika atlagos, az Andrea nem tetszik.

2017. máj. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szerintem mindkettő nagyon szép név, és ritkák is manapság. Azért nem lehet egy napon említeni őket a Mária, Erzsébet stb. "régies" nevekkel.

Én speciel már hányok attól, hogy minden most születő gyereknek Hanna, Bella meg Lili a neve...

2017. máj. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!