Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Észrevettétek hogy mindenki...

Észrevettétek hogy mindenki babája okosabb az átlagnál meg gyorsabban fejlődik?

Figyelt kérdés

2017. máj. 12. 09:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Pl tesóméké még mindig nem mond szavakat és lassan kettő...
2017. máj. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Az én gyerekeim is csak két ill. két és fél éves korukban kezdtek beszélni. Az egyik csak 16 hónaposan kezdett járni, a másik most lesz 3 és még nem szobatiszta. Ennek ellenére persze ők a legügyesebbek és legokosabbak - nekem :)
2017. máj. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem azt mondom, hogy nem okosak ügyesek, hanem a kérdezőt cáfolom, hogy nem mindenki babája superbaba. Sőt, szerintem biztos mindegyil van amiben ügyetlenebb, csak azt senki nem reklámozza.
2017. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Az enyéim, legalábbis a nagyobbik biztosan, tényleg jóval okosabb az átlagnál. De ha az átlag baba ugyanilyen okos lenne, akkor az enyém sem tűnne ki. Tehát nem vettem észre ilyesmit.

Biciklizésben, motorozásban viszont sehol nem tart, főleg hogy rá sem akar ülni...

2017. máj. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen :) Ezt hallom a jatszoteren, az ovodaban es a rokonoknal is. Nyilvan mindenki latja a gyereke jo es kevese jo kepessegeit es a jojat kiemeli a beszelgeteseknel. Ez termeszetes.
2017. máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*jokat
2017. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A részképességek eléggé eltérő ütemben fejlődnek. A kiugró részképességeket szeretik felnagyítani.

De ez valahol rendben is van, a szülő büszke a gyerekére :)

2017. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Persze, lehet sok ilyet hallani :)

Nálunk 2 nagyobb példa. Kislányunk 19 hónaaposan kezdte mondani hogy apa, 20 hónaposan hogy, anya. Ismerősünk kislánya 11 hónaposan apázik.

Ezt pedig egy faces csoportbeszélgetés alatt láttam, sokan panaszkodtak, hogy másfél év körüli gyerekük nem tud letolatni az ágyról, sokszor leesik. Én, 7 hónaposan, mikor elkezdtett mászni, elkezdtem tanítani, 9 hónapos kora óta lemászik gond nélkül.

2017. máj. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Attól függ hol forog az ember.

A gyermekrehabilitáción nincsenek bezzeganyukák.

2017. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én szinte csak ilyen anyukákat ismerek. 😀
2017. máj. 12. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!