Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Észrevettétek, hogy az 50%-ala...

Észrevettétek, hogy az 50%-alatti "hasznos válaszokat adó" anyukák, terhesek sokkal emberségesebbek, mint a 70 % körüliek? Tisztelet a kivételnek.

Figyelt kérdés
Olvasom a hozzászólásokat, aggódó kismamák kérdéseit, és az azokra adott válaszokat. Bizony döbbenetes, hogy egyes magukat egyáltalán anyának nevező emberek milyen szélsőséges gyűlölettel, utálattal, lekezeléssel, lenézéssel, mások problémájának lekicsinyléséve tudnak hozzáállni egy-egy kétségbeesett, tapasztalatlan, jövendőbeli anyukához, kismamához. Számomra teljesen érthetetlen, hogy ezekben az emberekben honnan gyűlt össze az évek során az a rengeteg rosszindulat, ami ilyen lekezelő, becsmérlő, kioktató anyává teszi őket. Mélységesen sajnálom a gyermeküket, bizony nem lehet jó egy ilyen anya mellett felnőni. Magamról tudom, az én anyukám is ilyen típus, borzalmas folyton csak a mocskolódást hallgatni. Akinek inge, vegye magára! :DDD
2017. febr. 19. 20:51
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
aki magára ismer jelentkezzen. :DDD
2017. febr. 19. 20:53
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Én ezt nem figyeltem meg, csak azt, hogy mindenkit lepontoznak, mindegy, mit válaszol. Még akkor is, ha saját tapasztalatot kér a kérdező. Ezt különösen nem értem, mert miért baj, hogy én tapasztaltam valamit, más meg mást.

Szóval előbb-utóbb szerintem mindenki eléri az 50%-ot. :)

2017. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom, te vagy a multkori, aki magad dicsergetted. A 42%-os;)))
2017. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Én azt figyeltem meg, h van egy válaszoló, igen ő is 70 valahány %-os, és ha valaki feltesz a kis korkülönbségre irányuló kérdést, de tényleg bármilyen jellegüt, erre ugrik! elkezdi azonnal az ismerősit szapulni, h náluk mennyire rosszul működik és több kommenetben leírja, h a gyerekek "mészárolják" egymást a figyelemért! (amúgy én emaitt a viszonylag ritka kifejezés miatt jegyeztem meg)! meg a testvérféltékenységet ragozza, h milyen rossz is a gyereknek, mert állandóan csak a második, nem jut rá elég figyelem, stb.stb.

Ő maga nem érintett személy szerint ebben a témában, de tudja, h habár az ismerősei mind azt mondják, h milyen jól döntöttek, amikor a kis korkülönbség mellett döntöttek, tudja ő (mármint a kommentelő), h nem is igaz, mert milyen rossz már szegény gyerekeknek! Én ennyi rosszindulatot még nem olvastam kommenetben, és az durva számomra, h tényleg minden egyes kérdésnél leírja ezeket szó szerint...

Már a 10. ilyen után elgondolkoztam, h összegyűjtöm a linkeket, és betűzöm valahova, h más is lássa milyen megkeseredettek tudnak lenni az emberek, de sajnáltam rá az időt....

2017. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom nincs gyereked, máskülönben nem lenne időd ilyen marha értelmes kérdést kiírni. Ki nem tolja le a százalékokat? Komolyan ezzel foglalkozol?
2017. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2017. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
van benne igazság, felsőbbrendűnek gondolják magukat egyesek a másiknál (még ha néha számunkra valóban butaság is a kérdés). Ha nem tudnak értelmesen és szépen válaszolni, miért nem lehet simán csak továbbgörgetni?
2017. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Én, mióta terhes vagyok, sokat gyakorizok, mert szívesen osztom meg a saját tapasztalataimat és szívesen segítek, ha tudok, mindemellett jó, hogy ha problémám van, akkor itt gyorsan kapok választ. Eleinte sokkal nyugisabb volt ez a kategória (3hónapja), de mostanában kezd itt elhatalmasodni a gyűlölködés. Most valahogy ilyen emberek vannak itt. De makd ez nagyjából úgyis változni fog, hiszen bizonyos okokból folyamatosan morzsolódnak le innen emberek és jönnek újak. Nekem elejétől fogva elég meredeken változik mindig a százalékom. Voltam már 60 alatt, meg 80 fölött is. Nem érdekel igazából, hogy mennyi vagyok. Nekem viszont az az érzésem sokszor, mikor felteszek egy kérdést, hogy az ötvenx százalékosoknak se véletlenül olyan rossz az aránya. Köztük is van sok vérbeli kcsg!

Engem leginkább az zavar, amit mostanában többen is megjegyeztek hozzászólásokban, hogy itt olyanok az emberek, hogy ha van egy kérdés, amire egy valaki úgy válaszol, hogy a kérdezőt elhordja mindennek, akkor jó páran csatlakoznak hozzá és csak azért szalulják a kérdezőt, mert azt hiszik, ez a "küldetés".

2017. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

En 6 eve jarok ide, de egyszeruen borzalom!

Passziobol pontoznak! Frocsog a rosszindulat, blablabla

Sajnalom, hogy a kerdezok altal feltett kerdeseket nem lehet olykor lepontozni! 😂

Szeretnek mar olyat is latni, hogy a kerdezo 0%-ban hasznos kerdeseket tesz fel! 🤓

2017. febr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
7 vagyok, 14%-al... asszem megválaszolták a kérdésedet...
2017. febr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!