Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikres anyukák Ti hogy tudtok...

Ikres anyukák Ti hogy tudtok spórolni?

Figyelt kérdés
Gondolok az ennivalótól a pelenkán át a gyógyszerekig?pl Viburcol nevű "csoda" helyett- ami elég drága és két gyereknél nem is elég-mit adtok?.Főzök is de nincs minden nap időm.A bébiételt hol veszitek,Tápszer is hamar elfogy...már nem szoptatom őket.8 hónaposak.Szóval biztos értitek mit akarok kérdezni.anyagilag nem könnyű.
2010. máj. 16. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Üdv!Minha magamat hallanám!Mi hét hósak leszünk,két kisfiú.Mindenféle spórolási módszert megragadok ahol csak tudok!Mi is tápszeresek vagyunk.Egyik fiam nagyon bukós így neki gyógytápszer van íratva ami így olcsóbb,kb. 1200 ft vényre.Milumil AR,annyi a különbség a sima tápszer meg e között h szentjánoskenyér maggal dúsított,így még mindig laktatja őket(nincs korhoz kötve),sűrűbb mint az átlag.A másik babám is ezt kapja.

A hozzátáplálásnál főzök,néha mi is veszünk bébikaját,de az semmire sem elég.Egy kis almát banánnal és Sinlackal összeturmixolni semmeddig sem tart.

Babaholmikat,etetőszéket,járókát a vaterán,tesz veszen "vadászok",olyat,amit 1-2 szer használtak csak,így megkapom a majdnem vadonat újat féláron pl. járóka (ikres) 13e volt,dönthető etetőszék 10 stb.)Szinte mindent így vettünk kivéve a bútorokat,kiskád,ágynemű.

Pelenka:szórólapokból kinézzük h melyik szupermarketban akciós épp,így vettünk a múltkor majdnem kétszáz darabot 4000 ft ért.Ezen kívül van dm-es kártyánk,kuponjaink,ezt használjuk ha nincs semmi jobb ajánlat.

Viburcolt vettünk,ikreknél tényleg elég húzós,de én egyébként sem láttam semmi hasznát,nem tapasztaltam javulást.Annál sztem többet ér vmi fogínyre kenhető gél.

Ruhákat szintén a vateráról szerzünk be,múltkor 2900 ft ért 53 db-os ruhacsomit,márkás cuccok voltak benne,szép állapotúak,ill. Tesco-ból szoktunk venni több db-os zacskóban csomagolt bodyt ill. rugit.

Remélem tudtam segíteni,jó babázást kívánok!:)

2010. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még csak annyit h ha nem érzékeny a babáid bőre,akkor még könnyebb helyzeted van.Mi pl. 300 ft os törlőkendőt használunk,teljesen mindegy h mivel szeded le a kakit..A popsikrémmel úgy jártunk h megvettük a 2000 ft os Sudokrémet,de nagy csalódás volt,mivel kipirosodott a babám popsija.Érdekes módon a pár száz ft-os Babylove-os krém tette rendbe ,mivel ennek emelt a cink oxid tartalma.

Mosóport általában szintén akciósan Tomi mandulatejet szoktam venni kilós kiszerelésben.De sok helyen az Ariel is megéri.

Fürdetni egy vízben szoktam,a másodikat csak felturbózom meleg vízzel.Fürdetőnek Gabit használunk,ennek van a legjobb illata és bőrre gyakorolt hatása.Így végül is annyi fogy mintha csak egy baba lenne..Ha vannak még neked is ötleteid szívesen fogadnám őket.Szia!

2010. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyan nem vagyok ikres anyuka egy kislányom van de ahol tudok ott én is spórolok persze nem a minőség javára.

Ezen az oldalon szoktam időnként vásárolni mert itt még szállítási költséggel is jobban jössz ki mintha üzletbe vennéd.


file:///D:/__temp__/weblap/index.html


Még ahol szerintem jó árak vannak az a Müller bár nem tudom van-e a környéketeken.

Tesz-vesz tényleg jó én még annyival egészíteném ki hogy, akik kilóra árulnak azoknál is érdemes szétnézni jó ruhákat lehet ott is venni.

2010. máj. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok a link még egyszer


[link]

akciós menü pontba lépj be

2010. máj. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!