Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes baba hasfajasra?

4 hetes baba hasfajasra?

Figyelt kérdés
Haziorvoshoz vigyem el?Vagy ilyenkor eleg ha apa elmegy es ir fep valamit a doki?Vagy kell mindenkepp a baba is hozza?
2017. máj. 15. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Igazából ezzel felesleges elvinni a gyermekorvoshoz. Ezen szinte minden baba átesik.


Nekünk is 4 hetesen kezdődött. Mindent kipróbáltam, és végül az Infacol szirup segített. Próbáld ki, olvasd el figyelmesen a betegtájékoztatót.

Nyugodtan lehet minden etetés előtt adni neki, nem árt, hiszen nem szívódik fel a kicsi szervezetében. Segíti a büfiben, és a pukizásban is, így nem fog fájni a pocakja.

2017. máj. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kikicsajxi ***** válasza:
Hihetetlen hasfájos a babám nekem is. Nem tud pukizni,kakilni,puffadt a hasa. Mi szèlcsövet,espubisant,ès mecsek babyt használunk. Ezen felül lehet mèg èdes kömèny teát.Ezzel nem kell gyerekorvoshoz menni.
2017. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok féle dolog segíthet, próbáljátok ki őket hogy a te babádnak melyik segít. Infacol, biogaia, espumisan ami eszembe jut és a pocak masszirozása óvatosan meg a láb tornáztatása. Nekünk konkrétan a biogaia segített
2017. máj. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezzel nem kell orvoshoz vinni, sajnos a legtöbb baba átesik rajta. Mi 2 kemény hónapig szenvedtünk vele. Próbáltuk a lactase comfortot, infacolt, angol vizet, bio gaiat, espumisant. De végül a szélcső segített csak, meg talàn egy kicst enyhítette az espumisan. De leginkább az idő fogja megoldani.
2017. máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Holnap lesz 1 hetes a babám, én mecsek baby teát adok neki. Nekem a cseppek túl mesterségesek.
2017. máj. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a mecsek baby és társai...adtunk a ...-nak egy pofont. Én is elvből nem akartam adni cseppet, de végül döntött a józan ész :)
2017. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk az angol víz segített.
2017. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sorolom, mi hogy mentünk mindig a létrán.. :)


1: tornáztatás, hátha jön ki puki. Youtube tele van ilyen torna mutogatással.

2: melegített "párna" a pocakra - van erre kimondottan meggymag párna ami jó.

3: bepólyázás - sálamba tekertük, picit magzatpózba ez pl sokszor segítette, hogy jobb legyen

4: hasra fektetés, hogy fel tudja húzni a lábát, mi is így teszünk ha görcsölünk.

5: meleg vizes fürdőbe merítés.

6: ha mindez nem segített akkor mi espumisan-hoz nyúltunk. Nagyon sokat segített. Olyan mint az a másik, ugyanaz a hatóanyag. Nem minősül gyógyszernek.

2017. máj. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is kipróbáltuk az infacolt, lactase comfortot tornáztatom, melegítek párnát és ha semmi nem használ végül jönnek az espumisan cseppek-,napi 1-szer kb. Nekünk ez vált be.
2017. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!