Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik jobb hasfájásra az...

Melyik jobb hasfájásra az espumisan vagy az infacol?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik se jó,legalábbis nekünk nem vált be. Helyette a gripe water, ami viszont nagyon jó.
2013. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mi csak az espumisant próbáltuk, mert a sógornőm, előttünk kipróbált mindent a kisfián (6 hónappal hamarabb született, mint a lányom), így mi már csak a tuti receptet próbáltuk ki, bejött.

A többi nem segített nekik...

2013. jan. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a hatoanyaga mind a kettonek: szimetikon.
2013. jan. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Ugyanaz a hatóanyaga mind a kettőnek." Ezt mondta a gyógyszerész is, de az infacol után ugyanúgy visított a gyerek. Mi espumisan cseppet adtunk neki. Sokat pukizott tőle és nem fájt többet a hasa.

Ha tápszert kap, ne rázzátok, csak keverjétek óvatosan, úgy kevesebb buborékot nyel a pici. És mindig jó alaposan büfiztessétek meg.

2013. jan. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi kipróbáltuk mindkettőt az első lányunknál,csak az Espumisan vált be,a második babánál már nem is próbálkoztunk mással.Az infacol drágább,és nagyon sok babánál nem válik be.
2013. jan. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk csak az Infacol vált be, az Espumisantól még jobban fájt a hasa.Ez babánként változó kinek mi jó.
2013. jan. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos próbálgatni kell,hátha valamelyik segít.Nekünk az infacol segített valamit!Az Espumisan nagyon hamar elfogy.
2013. jan. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbálgatni kell. Mi először az Espumisant vettük semmit nem hatott pedig minden étkezés előtt kapott. 1 hónap alatt 3 üveggel kellett venni.

Utána vettünk Infacolt 2 hét után elmúlt a hasfájása ,vagyis annyira csökkent,hogy voltak hasfájás nélküli napok hetente több alkalommal is,de lehet ,hogy csak azért mert betöltötte a 2 hónapos kort.

2013. jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ki kell próbálni. A lányomnak az Infacol segített az Espumisan nem.

(Egyébként az Infacol sokkal olcsóbb, mint a Espumisan, mert több adag van benne. Mivel már több kérdésnél írták, hogy drágább kiszámoltam és az Espumisan 1 adagja 46 Ft-ba, az Infacolé 18 Ft-ba kerül. Nem mintha érdekelne, csak használjon.)

2013. jan. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekünk az infacol nem vált be az espumisan csodát tett. Azonnal megszüntette a hasfájást, de én mellette adtam neki a Biogaia-t is. Mikor azt elhagytam és maradt csak az espumisan visszajött a hasfájás. Újra adtam a Biogaia-t megszűnt. Szóval nálunk a kettő együtt vált be. Előtte kipróbáltuk a Colief cseppet is, de az nem használt. Ami még segített, de csak néhány napra a papaverines gyógyszertári kikevert lötyi.
2013. jan. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!