Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rábíznátok anyósra a gyereket?...

Rábíznátok anyósra a gyereket? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki jönne a felnevelte párodat,igen felnevelte 40 éve,de azóta izületes vagy nem tudom nem tud fogni,cigizik de azt se tudja megtölteni mert "aprólékos" munka. A fiam 4 hónapos eddig meg se merte fogni,egyszer volt a kezében de mikor megmozdult azonnal visszaadta. Egyszer vitte ki babakocsiba de mikor felnyöszörgött visszajött hogy mit csináljon vele pedig ott volt a cumi ami kellett a gyereknek.múlthéten azt mondta h ő nem tud rá vigyázni. Most meg kijelentette h tud rá vigyázni,tudja pelenkázni is (holott azt nem is próbálta még menne e a rossz kezével) szerintem csak féltékeny anyumra hogy neki szólok.nem merem rábizni még mert szerintem nem egyik napról a másikra varázsütésre mégis mer mindent vele csinálni. Én lennék elfogult vele kapcsolatban?
2017. máj. 16. 07:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból nem bízom anyósomra a kislányomat amíg ilyen pici, hát ha ilyen lenne mint a tiéd akkor meg főleg nem.

Nem vagy elfogult.A gyerek épsége a fontos.

2017. máj. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja nem tudja ellátni, nyilván nem.
2017. máj. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
* HA nem tudja ellátni
2017. máj. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
4 évest igen,de 4 hónapost nem.
2017. máj. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az a lényeg, hogy anyós nem anyós, hanem az, hogy az egészségi állapota jelenleg nem teszi lehetővé, hogy egyedül ellássa a gyereket.


Így nem bíznám rá senkire, függetlenül attól milyen rokoni kapcsolatban vagyunk.

2017. máj. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. máj. 16. 09:37
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én se engedném.. Elég kényes téma, mert lehet sértődés belőle de meg kell értenie, hogy igenis egy 4 hónapost ringatni kell ha zaklatott, pelenkázni, emelgetni, etetni TARTANI amíg nem végez, büfiztetni az is emelés és tartás, nem beszélve az öltöztetésről ami azért szintén egy kapálózós sokszor sírós dolog..

És gondolom az ilyen sírós dolgokra még nem gondolt, hogy meg tudja-e oldani egyedül. Főleg hogy írtad, hogy tehetetlen lett egyből amikor nyöszörgött..

Mi lesz ha vigasztalhatatlanul sírva fakad valami miatt? Pl hogy nem veszi fel és hiányzik neki a közelség..

2017. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem, mert nem tudja ellátni és dohányzik. A gyerek testi épsége, egészsége a legfontosabb, semmi más nem számít.
2017. máj. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 jafnrétti ***** válasza:
79%

Nyilván nem a gyerek mellett dohányozna, nem hinném, hogy ez releváns.


De aki a cigarettáját nem tudja megtölteni (és nem azért, mert nem ismeri a módját, hanem mert a kezei már nem működnek megfelelően), az hogyan akar boldogulni egy egyszerű pelenkázással? Hogy törli meg a popsiját, hogy adja rá a tiszta pelust, hogy öltözteti fel a babát, hogyan patentolja be a ruháját? Nem fog ez így menni, és ezt neki is be kellene látnia.


Szerintem ha nálatok van, és te is jelen vagy, kérd meg, hogy tegye tisztába vagy adjon rá másik ruhát. Ha ezzel nem boldogul, akkor később, ha megint felhozza, hogy ő akar rá vigyázni, meg lehet neki említeni, hogy nem ment a pelenkázás, így nem mernéd itthagyni vele.

2017. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó: de igen, releváns. A cigarettában előforduló több tucat méreg bőrön át, a ruháról és a másik kezéről is felszívódik a gyermek testében.
2017. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!