Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek rossz élmény volt az...

Akinek rossz élmény volt az első szülés, vállal vagy vállalna azért másik gyereket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Én válalom pedig nem volt egy könnyű szülésem de nem szeretném ha a kislányomnak nem lenne testvére.Nem könnyü de ez áldozatal jár.
2011. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Én császárral szültem több probléma miatt, nem hatott a spinális érzéstelenítés megfelelően.Emiatt nem volt kellemes, de szeretnénk neki majd kistestvért.
2011. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem,soha nem vállalnék másik babát!Szörnyű szülésem volt,a babámmal is volt gond,meg velem is.De nem a fájdalom,vagy a magam problémája miatt nem szülnék,hanem attól rettegnék,hogy a gyerekemnek lenne baja.

Így imádom az egyetlen kisfiamat.:-)

2011. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

13 órát vajúdtam a fiammal,végül tágulás hiányában megcsászoztak,pedig folyamatosan jöttek a tolófájások,csak nem voltam kitágulva,szóval iszonyatosan fájt,már a falat kapartam.A felkelés a műtét után rettenetes volt,ott megfogadtam,h soha,de soha többet.

És tessék, 29 hetes babás vagyok a tesóval,és nem félek egyáltalán,lesz ami lesz,mostmár tudom milyen a legkegyetlenebb fájdalom is.... :(

Üdv. 29 h km + 2és fél éveske anyukája

2011. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Rossz élmény volt, majdnem ott is maradtam a végén, de mindent megadtam volna hogy egy kislányom is szülessen így belevágtunk. Én mondjuk ahogy jött a szülés ideje egyre jobban féltem szemben az első terhességemmel amikor egyáltalán nem aggódtam, mert úgy gondoltam magas a fájdalomküszöböm....

Most van egy fiam és egy lányom is :)

2011. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
romaniaban szultem csaszarral erzestelenitessel mert szivbeteg vagyok es nem mertek altatani de a szuldoben akkor meg gyerekcipoben jart a gerinces erzestelenites...ket szurit kaptam hatba mert az elsot elszurtak es nem hatott...en mar majdnem eljultam a gornyedestol mert 50 pecet kellett varni mig sikerult az erzestelenito...mikor megkaptam az altatoorvos valamiert kiment a mutobol es annyit mondott csak az aszisztensnek hogy 20 percet kell varni akkor a szuleszem meg nem volt bent...2 percre ra megjelent a dokim es belemvagta a szikejet amitol en uvolteni kezdtem a fajdalmotol...eletembe nem ereztem meg akkora fajdalmat, o nem tudta hogy meg varnia kell es ezert elkezdt ehamarabb...csak kijabaltam hogy nekem faj es ne csinlajak...rohant vissza az altatoorvos mikor hallott az uvoltest es leszurta a dokimat...en meg kihuztam a labam a kotes alol es lobalni kezdtem a doki fejenel hogy lassa mindent erzek...vartak meg 15 percet es hozzalattak akkor mar nem ereztem semmit es minden ugy zajlott ahogy kell... a fiam gyenge oxigenhianyos allapotba kerult azert mert az orvos 50 percig szarakododott az erestelenitovel es mivel en nem kaptam abban a pozban eleg levegot ezert a babam is megsinylette...aztan szegenykemet egy mehen beluli trauma is erte amikor belemvagtak a kest...Istennek es a kinetoterapeutaknak hala ma mar egeszseges a fiam aki 2 eves (jar beszel es mindent csinal amit kell ennyi idosen)...most azon vagyunk hogy mihamarabb sikeruljon meg egy baba, mar ossze is jott de sajnos Karacsonykor elbucsuzott tolunk, mivel nem kellett muszeresen befejezni ezert mar a kovetkezo honapban probalkozhatunk...ez most a legnagyobb almunk de az tuti hogy nem a nagyvaradi szuleszeten fogok szulni bar sokan mondjak hogy azota oriasi valtozasok tortentek engem ez nem erdekel...irany Berettyoujfalu...
2011. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Azt mondtam a páromnak szülés után, hogy szóljon rám, ha egyszer mégiscsak akarnék még egy gyereket...hát...csak három hónap telt el a szülés óta, de már másképp látom a dolgot. Persze szerintem nagyon fogok félni a szüléstől, és biztos, hogy nem egy-két év múlva vágunk bele újra, de azért egyszer mégiscsak szeretnék egy kis tesót a lányomnak. :)
2011. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Több mint 2 év telt el azóta, hogy szültem. Nagyon nehéz, borzalmasan rossz élmény volt. Mostanában gondolkozunk a testvéren, de valahogy nem vagyok benne biztos. Szülés után tetettem fel spirált is, nehogy teherbe essek.

Most azt mondom csak akkor szülnék ha megcsászároznának. Erre meg is lenne a lehetőség, mert külföldön élek ahol ez választható, viszont itt azt olvasom sokszor, hogy az sem leányálom. Nekem még erősen kell ezen gondolkozni.

2011. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is vállalom,már útban van:) Pedig az enyém se volt könnyű!
2011. jan. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én vállaltam, de vártam vele 14 évet. Annyi kellett, hogy kiheverjem az elsőt.
2011. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!