Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fényvédő krémet vagy...

Milyen fényvédő krémet vagy spray-t vegyek a babámnak?

Figyelt kérdés
Ni
2017. máj. 21. 18:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nincs még tapasztalatom. 7 hónapos a kisfiam.Mit ajánlanátok,ami elfogadható áron van és b
2017. máj. 21. 18:51
 2/15 A kérdező kommentje:

bőrbarát.

Elnézést a szerencsétlenkedésért,de telefonról írok és véletlen mellényúltam párszor!:D

2017. máj. 21. 18:54
 3/15 anonim ***** válasza:
Patikába vegyetek. Ott árulnak olyat ami nem árt a picinek.
2017. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Márkát esetleg nem tudsz?Vagy úgy keverik ki?Nemrég azt tanácsolták,hogy inkább drogériákban nézzek szét,mert patikákban horror áruk van csak konkrét javaslatot nem adtak én hülye meg nem kérdeztem rá.Kezdő szülőként pedig tanácstalan vagyok.
2017. máj. 21. 20:28
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk müller saját márkás van , tavaly 4 hónapos körül volt nyáron , nem irritálta a bőrét és sose égett le 50 -es faktoros. Kicsit zsíros, de más hátránya nincs.
2017. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Drogériában nehezen találsz csak fizikai fényvédőt tartalmazó naptejet, amiben se denat.alkohol, se parfüm nincs... márpedig csecsemőnek (és minden érzékeny bőrű felnőttnek is) az lenne való.

Sőt a patikában kapható márkák gyerek naptejei se mind megfelelők, hiába ajánlják.

kremmania.hu itt keresgélj

2017. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A kisfiam hófehér bőrű, szőke és kék szemű. Kék fényes is volt, és ráadásul elég sok anyajegyünk is van (mindkét szülőnek), valamint párom szeplős is. Orvosi tanácsra Antheliost (La Roche-Posay) használunk, a gyerekeknek való, atópiás bőrre is alkalmas verziót, bár az nálunk nem probléma. Szerintem jó.
2017. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
3 hos babamnak Vichy 50 faktorost ajanlotta a gyogyszeresz a nagy fiamnak meg magunknak a Lidl 30 faktorost hasznaljuk mat 3 eve. Nagyon sokfelet probaltunk es a legjobb erzekeny borueknek is! Az ararol nem is beszelve imadom!
2017. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Amikor a fiam 1 éves kor alatt volt Bioderma csecsemőknek valót használtunk, elég nehéz kenni, meg fehér is... de elvielg fizikai szűrős. Aztán következő évben már nem ezt vettük.

Valami ilyesmi volt, fehér tubus és Bioderma és ami tuti hogy 1 éves kor alatt ezt ajánlotta a gyógyszerész

[link]

2017. máj. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ekkora gyereknek én is gyógyszertárban vennék. Bioderma, La Roche-Posay és Eucerin tökéletes választás, de számos más megbízható márka van még, szerintem. Valóban nem olcsó, de egy flakon erre a nyárra elég lesz, nagyobb gyereknek meg azért már könnyebb választani. A bőre típusa is sokat számít, mivel nálunk mindkét gyereknél volt ekcémára hajlam, így fontos volt a gyógyszertári minőség. Mikor megnőttek és már két gyerekre kellett állandóan kenni a fényvédőt és elve napon is több időt töltöttek, akkor váltottam pénztárcabarátabb verzióra, kapni persze drogériákban is jó minőséget. Most már elhasználnának ketten a Bioderma 100 ml-ből összesen vagy 5 tubust a szezonban és lehet szaranya vagyok, de nem fogok csak naptejre 30 rongyot költeni egy nyár alatt. míg kicsik voltak belefért, meg nyilván egy babát teljesen más hatások érnek, mint egy rohangáló gyereket, hisz a kicsiket még egyszerűbb
2017. máj. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!