Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fényvédő krémet vagy...

Milyen fényvédő krémet vagy spray-t vegyek a babámnak?

Figyelt kérdés
Ni
2017. máj. 21. 18:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ekkora gyereknek én is gyógyszertárban vennék. Bioderma, La Roche-Posay és Eucerin tökéletes választás, de számos más megbízható márka van még, szerintem. Valóban nem olcsó, de egy flakon erre a nyárra elég lesz, nagyobb gyereknek meg azért már könnyebb választani. A bőre típusa is sokat számít, mivel nálunk mindkét gyereknél volt ekcémára hajlam, így fontos volt a gyógyszertári minőség. Mikor megnőttek és már két gyerekre kellett állandóan kenni a fényvédőt és elve napon is több időt töltöttek, akkor váltottam pénztárcabarátabb verzióra, kapni persze drogériákban is jó minőséget. Most már elhasználnának ketten a Bioderma 100 ml-ből alsó hangon vagy 5 tubust a szezonban és lehet szaranya vagyok, de nem fogok csak naptejre minimum 30 rongyot költeni egy nyár alatt. Míg kicsik voltak belefért, meg nyilván egy babát teljesen más hatások érnek, mint egy rohangáló gyereket, hisz a kicsiket még egyszerűbb ténylegesen is védeni. Elve nem viszi az ember napra erős sugárzásban, utána is árnyékban tarthatod,ecetera, mindez pár éves kölöknél már nem működik.
2017. máj. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
OFF: Bocs a duplázásért, rosszat nyomtam és elsőre elment részlegesen.
2017. máj. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Így könnyebb lesz választás.Kisfiam is elég fehérbőrű.A párom is és én is elég hamar leégünk a napon,így semmi képpen sem szeretnék pl.sétálni is úgy elindulni vele,h.nincs bőrvédelem.
2017. máj. 22. 09:09
 14/15 anonim ***** válasza:
54%

Dm-es (vagy rossmannos? Nem emlekszem) sajat markasat vettunk eloszor, 50 faktorosat. Egyszer olvastam egy naptej tesztet, a nagy markak amiket az elottem szolok irtak pont elbuktak a minosegteszten.

Amugy amikor nem volt keznel a gyereknaptej bekentem felnott naptejjel es a vilagon semmi baja nem lett. Szerintem szinte mindegy.

2017. máj. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én inkább ajánlanám a Zölddrogéria oldalát.Érdemes megnézni.
2017. máj. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!