Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elektromos hinta vagy vászon...

Elektromos hinta vagy vászon hinta/bölcső?

Figyelt kérdés

szerintetek melyik?


[link]


[link]



bocsánat a hírdetőktől, de csak így tudom szemléltetni. szerintetek melyiket szeretik "jobban " a babák, ha ez elmondható, illetve kinek melyik van (ha van). a vászon talán még házilag is elkészíthető. S ezek már használhatóak mondjuk 1 hós kortól is?



köszönöm a válaszokat


2010. máj. 17. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyan egyik sincsen de ha vennénk akkor a vászonra szavaznék:)
2010. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk mindkettő van

Az egyik(vászon) a szobájában ha aludni szeretne, az elektromos hinta pedig a nappaliban,ha ébren van,lássa, ha tevékenykedek.

az amazonast(vászon)tervezem kirakni a teraszra,ha jó idő lesz,biztos jókat fog benne szunyálni

2010. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ, én is hajlok afelé. :-)

kertesházban lakunk, s bár bent elfoglal nem kis helyet, ám a teraszon is jól tudnánk hazsnálni.egy kis baldachint rá a bogarak ellen.


várom még a véleményeket! kinek mi vált be? ha vászon volt akkor esetleg házilag csinálták?

2010. máj. 17. 11:47
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk sincs, nem is volt, viszont én is inkább a vászonra szavaznék. Nekem az elektromos olyan személytelen. Tudod, csak beindítod, aztán a gyereket otthagyod, mert a hinta majd elaltatja.... Egy apróságot még nem kell egy gépre bízni .... (mondjuk, ez az én hülyeségem biztos) 4 gyerekes
2010. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

kedves 2.


hát, most hogy írod, ha az ember hozzájutna ilyen aukciós oldalakon olcsón az elektromoshoz, akkor lehet elgondolkodnék mindkettőn.


mennyi idős korától használod ezeket?

2010. máj. 17. 11:49
 6/12 A kérdező kommentje:

11.48-as, nem hülyeség...én is vaciláltam ezért, no meg az ára miatt is. meg nehogy nagyon megszokja hogy rázzák a hátsóját.


Bár bevallom szeptemberre várjuk a babót, de most jutnak ezsembe ilyen dolgok... :-)

2010. máj. 17. 11:50
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

mi 3 hetes kortól használjuk mindkettőt, a vászonba szeret aludni,jobban,mint a kiságyba


Az elektromosat(igaz nem ilyen fisher price papasan csillagos égbolt) csak akkor,ha ébren van és én porszivózok,vagy főzök,épp mosogatok,addig tökéletesen elvan.

Nyugodtan megveheted használtan is,mert ezt nem tudják 7-8 hónapnál tovább használni ugysem, nem teszik tönkre.

2010. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kösznöm az infókat mindkettőről. új hintákra nem tellne, mindenképpen használtan lenne, de a vászonra csak nemrég figyeltem fel.
2010. máj. 17. 12:01
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk vászon van, pont ettől a hölgytől vettük, aki a teszveszen hirdeti. Fele annyi, mint az adamo, és annyi a különbség, hogy nincs benne cimke :) és ennek egy kicsit vékonyabb a kötele. Ezt onnan tudom, hogy a barátnőméknek eredeti van. Tökéletesen megfelel ez is a lányomnak. Most is épp abban van :) Szereti, olykor alszik benne, ha nem akkor beszélget a rákötözgetett állatokkal :)

Szerintem erre érdemes beruházni, főleg hogy évekig tudod használni :)

Ja, és ha felmész az adamo honlapjára, akkor láthatod, hogy újszülött kortól már használható!!!!

2010. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm :-)


ezt a linket véletlenül választottam ki, de nagyon tetszik, hogy van hozzá baldachin így kintre is használható majd akár nyár estékre....

2010. máj. 17. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!