Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen adtátok oda a...

Mennyi idősen adtátok oda a mamának/anyósnak a gyermeketeket, hogy ott is aludt? Hány napra? Hogy viselte a gyerek és Te hogy viselted?

Figyelt kérdés
A kisfiam 20 hónapos múlt. Még egyetlen éjszakát sem töltötte el nélkülünk. Anyós állandóan azzal nyaggat, hogy hagyjam ott 1-2 éjszakára a gyerkőcöt nála. Én nem szívesen adnám még oda, kicsinek tartom még hozzá.
2010. máj. 17. 12:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem kicsi hozzá.

Anyukádnak oda adnád? :)

2010. máj. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Nekem 14 hónapos a lányom, de úgy gondolom hogy jövő nyárig nem aludhat máshol, azért amit te is említettél hogy még kicsi. Pedig anyukámék 1 utcával laknak feljebb, bicajjal is csak 3 perc. De majd ha már 2 és fél éves lesz majd onnantól.
2010. máj. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Már hagytam néhány órára a mamáknak a babámat. De! Anyumnak infarktusa volt, sokszor rosszul is van, így ebből kifolyólag nem merem éjszakára is ott hagyni. Anyóssal meg az a gond, hogy tömi édességgel, néha észreveszem hogy a szájára ad puszit (ettől hányni tudnék, vagy orrbavágni)és bagózik orrba-szájba.
2010. máj. 17. 12:46
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mikor eltört a stragcső a fürdőszobában és szétbombázták a lakást, akkor kényszerből három éjjelt anyámnál aludt.napközben átmentem pár órára, de nagyon jól elvoltak, engem nem is hiányolt, csak azt leste jött-e velem az apja is.:)

Persze ő egyébként is sokat van a mamival(heti háromszor jön látogatóba) és imádják egymást.

2010. máj. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Max. anyukáméknál hagynám ott, de csak 1 éjszakára. Anyósra még nem.
2010. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
51%
Az én kislányom 4 éves volt amikor először a nagyszülőknél aludt nélkülünk. De mindig csak 1 éjszakáról volt szó. Ma is ez a tendencia. Nem hagyom ott a gyerekemet szívesen sehol.
2010. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó vagyok.Azt elfelejtettem írni, hogy akkor volt egy éves.
2010. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
AKkor úgy kérdezem ha anyukád egészséges lenne alhatna nála?
2010. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Az én gyerekeim soha sem aludtak az anyósnál.
2010. máj. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédék már 5 hónapos korában ott hagyták egy-egy éjszakára a nagyszülőknél a kisfiukat, és ha tehetném, akkor én is megtenném (most 7,5 hónapos). De anyámék 100 km-re, anyósék 200 km-re laknak tőlünk, így mindig mi is ott alszunk.
2010. máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!