Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi tejterméket fogyasztott...

Mennyi tejterméket fogyasztottál/fogyasztadz szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Volt valamilyen tünete a kisbabán?
2017. máj. 26. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy bögre tej reggel,aztán egy joghurt mindenképpen illetve sajt-tejföl-tejszín....

Volt hogy megittam megettem a napi adaagot és ittam este fél liter kefírt ami másnap kiütötte mert eléggé folyós volt a széklete.amúgy meg sötétzöld szokott lenni pont a tejes dolgok miatt

2017. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Végig a szoptatás alatt etted a tejtermékeket?

2017. máj. 26. 14:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sajnos semennyit sem tudtam enni, mert nagyon fájt tőle a babám hasa, kipirosodott és kipattogott a feneke.
2017. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem fogyasztok tejtermékeket csak sajtot és vajat. Abból minden nap egy keveset, nem volt hatása. A többit én mind növényi alternatívákkal helyettesítem amúgy is.
2017. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.végig!(első válaszoló)
2017. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden babánál más, hogy mennyit bír. Nekem pl. azt mondták, hogy igyak majd sok tejet és egyek naponta többször fél liter natúr joghurtot, hogy legyen sok tejem. És pont utána olvastam, hogy ennél kevesebbtől is baja lehet a babáknak... Szóval most nem tudom, hogy lesz...
2017. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tejet ált reggelire iszok. Joghurtot tízóraira eszek szoptatás alatt. Túró rudit szoktam a délutáni szopinál enni. Kefirt, sajtot pedig akkor, ha megkívánom.
2017. máj. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!