Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik szoptatnak, éjjel Hányszo...

Akik szoptatnak, éjjel Hányszor cicil babátok? ( 3,5 hónapos)

Figyelt kérdés
Eddig is alig bírta ki a 4 órát éjszaka. Nappal meg a hármat alig. De most olyan mintha éjjl nappal csak szoptatnék. Szerintem van tejem bőven de szo szerint korog a pocakja. A növekedési ugrásoknál volt ilyen de nem tartott ilyen sokáig. Most 5éjhel alig aludtunk. Igaz a fogával is szenved. Vagy nem tápláló a tejem? Olyan van? Most 7 kilo kereken. 3749gmm a születési súlya.

2017. ápr. 23. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy eddig jó volt a tejed, most meg hirtelen nem elég tápláló. Nagyon jó a baba súlygyarapodása.

Én azt vettem észre, hogy ha gyakran ébred éjjel, akkor még nem elég éhes, de azért eszik valamennyit, persze így újra hamar megéhezik, újra felebred, és beindul egy ördögi kör. Lehet, hogy a foga ébreszti, a cicivel nyugtatja magát.

Szerintem ezt túl kell élni, nem nagyon tudok más módszert sajnos. Majd kijön a kis foga elobb-utóbb.

2017. ápr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 hós koráig 2,5-3-4 óránként ciczett éjjel-nappal... szerintem is a foga miatt. Nálunk is volt olyan időszak, hogy csak nyugtatásra kellett a cici.
2017. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15 honapos koraig 3-4 orankent ejjel / nappal.
2017. ápr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A nagyobb gyermekem 5 éves és emlékeim szerint vele is volt ilyen időszak. Kwdves ismerősöm szerint adnom kellene neki tápszert! De nekem megbannyi tejem van , hogyha egész éjjel nem enne egyszer sem akkor meg fehnen kellene mert szét dzrranna a cicim. Marad a kelés.

Pedig zgyvtelevszuvta magát most éjfélkor is na gondoltam tuti reggeli csend lesz . Alig telt el 2-2,5ora megint kérte. De van is tejem mindig. Ugy látom h sokat is eszik mert kis pukkancs lesz a pocakja.

Akkor marad a túlélés! Köszönöm mindenkinek!😊

2017. ápr. 23. 15:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Lassan 9 hónapos a lányom, de 3-4szer biztos kel éjjel cicizni. És eszik is bőven. Hiába adok neki vacsira pl. egy nagy adag tejpépet, 1 óra múlva ugyanúgy cicizik és ébred éjjel enni. Én nem bánom, sőt örülök neki, nekem már az is csoda, hogy ennyi ideig tudom szoptatni, mert a bátyját csak 5 hónapos koráig sikerült. :)
2017. ápr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! Én is Örülök, hogy van tejem bőven. Végül is had egyen ha éhes. Van is mit. 😊
2017. ápr. 24. 17:28
 7/12 A kérdező kommentje:
Ugy néz ki még sem elég tápláló a tejem. Csak van ilyen. Mert van tejem de 11szer szopott tegnap is 24ora alatt. Voltam vele tanácsadáson és csak 20dkg- ot hizott 2hét alatt. Az nagyon kevés a doki szerint. Kaptam tápszer receptet. Csak adok neki a tejem mé lefejem. Biztos azért kel éjjel is olyan sokszor mert éhes.
2017. ápr. 26. 12:36
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom. Nem féléves korra kell megduplázza a születési súlyát? A babád már elérte ezt 3 hónapos korára.

Persze, nyilván az orvos jobban tudja. De szerintem nem lehet mindig fél kg növekedést elvarni 2 hét alatt. Egy éves korára számold ki, akkor hány kg lenne ... 15 kg???


Engem a kórház idegeltek mindig ezzel, hogy minden nap súlygyarapodást vártak el. Ez képtelenség.

2017. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A kisfiam 30.-àn lessz 4 hónapos csak szopik mivel a tàpszert nem hajlandó megenni(már 5 fajtát pròbáltam).nálunk a nappalok a katasztrofálisak szinte sehova nem tudunk elmenni mert kb óránként eszik jobb esetbe.viszont ennek ellenére este fél 9-9 körül cici és alszik 3-4-ig akkor ismét cici és 8körül kel

2017. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne adj neki tapszert ha van tejed!Az anyatej meg ugy jo ahogy van!Ne hizik egy baba sem egyforman.Majd a következö 2 hetben többet szed fel.Nalunk is volt egy ilyen idöszak 4 hos kora körül.Most 16 honapos es meg mindig szopik.Hidd el ha van mit ennie akkor nem ehezik!
2017. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!